ZöldTündér

ZöldTündér adatlapja

Regisztráció2021.08.01
Utoljára itt2021.08.21

Gyenge 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Ajánlás alapján mentünk oda és őszintén bevallom, hogy a lelket megmelengető kezdet után durva hidegzuhany következett. A hely igazán jó benyomást tett rám, mikor beléptem. A kert gerendáira írt sorok megmelengették a szívemet. A nagy meleg miatt a pinceszinten kialakított vendégtérbe mentünk. Halk jazz szólt, épp olyan, amit annyira szeretek.
Átlagos 2021. augusztus 21.a párjával járt itt
Nyaraláskor voltunk az étteremben. Meglehetősen sokan voltak, így jócskán kellett várni, mire találtunk egy asztalt. A pincérek rémesek - tényleg. Elfogadható volt még, amennyit várni kellett a rendelés után, míg kihozták a vacsorát. Az ételek hihetetlenül finomak és szépen is voltak tálalva.
Kiváló 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Az éttermet ajánlások alapján választottuk (és a SZÉP-kártyás fizetési lehetőség is számított), nem csalódtunk. Nagyon udvariasak, mosolygósak a pincérek. Az asztalok tiszták, rendezettek voltak, középen virággal. Az ételeket elég gyorsan kihozták. Nem csupán jól nézett ki a tálalás, de igazán finom volt minden - így aztán máskor is ott vacsoráztunk.