Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger
3300 Eger, Szent János u. 1.

Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger a térképen

Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger értékelése:

41. helyezett a 133 egri étterem közül
267. helyezett Észak Magyarországon - 894 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
német Paulaner sör
Gépzene:
dance, diszkó
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség, dohányzó rész, étel elvitelre ...
Paulaner, Borsodi

Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger képei

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eger nagyszerű város, kirándulni pedig az egyik legjobb választás az országon belül. A
belvárosában nem érdemes más helyet keresni, az ételek nagyon jól vannak elkészítve, mellé kellemes borkínálat, na és Illy kávé! A kiszolgálás is jó, kedves felszolgálónők, a hangulat pedig adott. Ajánlom mindenkinek a rosé kacsát! Nem fog csalódni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal lehet, hogy jobban jártunk volna a szemközti mekiben. A felszolgáló flegma és lassú volt
Gyerekekkel voltunk, ők pizzát szerettek volna enni, felvették a rendelést és 45 perc múlva közölte a hölgy, hogy ma már pizza nem lesz, mert elfogyott a tészta. Amit a felnőttek rendeltek, ehetetlen volt.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Csak véletlenül akadtunk rá évekkel ezelőtt erre a kis hangulatos gyöngyszemre. Aki nagyon szerethető kis helyet lát benne, az jól fogja magát érezni. Nekünk mindig kiváló forró ételt hoztak, és a csapolt sörök isteniek.Ha valaki a nagyon magas
színvonalú helyet keresi az ne itt tegye. Biztos hogy ismét betérünk ha arra járunk.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Többször jártunk már itt. Mindig kedves személyzet, gyors kiszolgálás finom ételek. Szeretünk koktélozni, és jó hideg meggy sört inni, na itt mindkettő tökéletes. Aug 20. -án a nagyforgatag ellenére is gyors kiszolgálásban volt részünk. Tiszta, igényes, ami picit negatív, hogy 1-1 illemhely van, nulla szellőzéssel, és nyáron baromi meleg levegőtlen.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
A tejfölös karfiol leves csípős volt, a fiam nem tudta megenni. Még "szerencse", hogy nem volt nagy adag :-)
A sajtos tészta egy óvódásnak talán elég lett volna, bár finom volt, csak kevés. A sült csirkecomb ehető volt, semmi különleges. Viszont mellé a petrezselymes burgonya nevű kőkemény, nyers, ízetlen valami borzalmas volt, ott is maradt a tányéron.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gulyás leves szörnyen csípős volt, ezenkívül más íze nem igazán volt. Menza jellegű leves volt, ami szégyen az egyik legjellegzetesebb magyar ételünkre nézve, tekintve hogy rengetek külföldi volt az étteremben amikor mi ott voltunk. A főételnek nevezett mozzarellás csirke és édesburgonya kb. egy gyerek menünek megfelelő mennyiségű volt, azzal egy felnőtt ember aligha lakik jól.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sétáló utcában található ez a nagyon kis hangulatos kávézó. Van kinti fedett,meleg rész és van a benti rész,ami nagyon hangulatos a megvilágításnak és a képeknek köszönhetően. 9-en mentünk kollégákkal,rögtön csináltak nekünk helyet,a kiszolgálás is tökéletes volt,nem volt probléma a rendelés felvételnél sem. A mosdó viszonylag tiszta volt.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Teljesen véletlenül akadtunk erre a nagyon színvonalas helyre. Egy gyors ebéd volt a cél, amit igényes, szép környezetben, profi kiszolgálással, ízletes, jó étellel (pedig legtöbben "csak" menüt fogyasztottunk) és nem utolsó sorban meglepöen jó áron kaptunk meg. A belsö berendezés igényes kialakítása, beleértve a bútorzat a teríték kifinomult izlésre valló összhangja csapatunk minden tagját meglepte és elismeréssel töltötte el.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Kétszer voltunk az étterembe és mindennel meg voltunk elégedve. A pincérek kedvesek,segítőkészek és annak ellenére,hogy hamarabb érkeztünk félórával a megbeszélt előtt azonnal felajánlottak egy másik asztalt. Az ételek finomak és kiadósak. Az étterem rész hangulatos. Mi a teraszon ültünk ami a meleg ellenére árnyékos,hűsítő volt. Kellemes hely,finom ételekkel.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
Elég gyakran betérünk ide a párommal, hiszen a söröket tekintve elég jó választékról van szó, ami a páromnak fontos szempont. Ami az ételeket illeti, legtöbbször pizzát eszünk, ami számunkra megfelelő, de a "semmi extra" kategóriába tartozik. A hely kicsit zordnak tűnik a festés miatt, de alapvetően tetszik az, hogy ennyire letisztult.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Kristály Apartman
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 46.282 - 48.942,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2020.10.08. - 2022.06.05.
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.01. - 2021.10.30.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, kedvezményes kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 29.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóházzal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 18.300 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.29. - 2020.12.22.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.30. - 2021.05.31.
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.31.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Az év szilvesztere a kastélyban (min. 3 éj)

Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar EgerX