3,7
a 144 egri étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar EgerDéjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger vélemények

Kiváló 2021. november 5.családjával járt itt
Már másodszor jártunk a helyen, a csapolt Paulaner csalogatott be minket. Van sima és szűretlen is. Az üveges választék is jó, bevállaltunk egy Paulaner Salvatort is (7,9%). A hűvös öszi napon jó esett üldögélni és iszogatni a fűtött teraszon és nézni a sétálóutca forgatagát. A benti rész es kicsit sötét.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2020. július 4.a párjával járt itt
Eger nagyszerű város, kirándulni pedig az egyik legjobb választás az országon belül. A
belvárosában nem érdemes más helyet keresni, az ételek nagyon jól vannak elkészítve, mellé kellemes borkínálat, na és Illy kávé! A kiszolgálás is jó, kedves felszolgálónők, a hangulat pedig adott. Ajánlom mindenkinek a rosé kacsát! Nem fog csalódni.
Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger - Étel/ital
Szörnyű 2019. április 24.gyerekekkel járt itt
Barátokkal lehet, hogy jobban jártunk volna a szemközti mekiben. A felszolgáló flegma és lassú volt
Gyerekekkel voltunk, ők pizzát szerettek volna enni, felvették a rendelést és 45 perc múlva közölte a hölgy, hogy ma már pizza nem lesz, mert elfogyott a tészta. Amit a felnőttek rendeltek, ehetetlen volt.
2019. február 28.barátokkal járt itt
Csak véletlenül akadtunk rá évekkel ezelőtt erre a kis hangulatos gyöngyszemre. Aki nagyon szerethető kis helyet lát benne, az jól fogja magát érezni. Nekünk mindig kiváló forró ételt hoztak, és a csapolt sörök isteniek. Ha valaki a nagyon magas
színvonalú helyet keresi az ne itt tegye. Biztos hogy ismét betérünk ha arra járunk.
2018. augusztus 21.családjával járt itt
Többször jártunk már itt. Mindig kedves személyzet, gyors kiszolgálás finom ételek. Szeretünk koktélozni, és jó hideg meggy sört inni, na itt mindkettő tökéletes. Aug 20. -án a nagyforgatag ellenére is gyors kiszolgálásban volt részünk. Tiszta, igényes, ami picit negatív, hogy 1-1 illemhely van, nulla szellőzéssel, és nyáron baromi meleg levegőtlen. Ezt leszámítva bátran ajánlom mind stílusát mind ízvilágát tekintve
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. május 7.családjával járt itt
A tejfölös karfiol leves csípős volt, a fiam nem tudta megenni. Még "szerencse", hogy nem volt nagy adag :-)
A sajtos tészta egy óvódásnak talán elég lett volna, bár finom volt, csak kevés. A sült csirkecomb ehető volt, semmi különleges. Viszont mellé a petrezselymes burgonya nevű kőkemény, nyers, ízetlen valami borzalmas volt, ott is maradt a tányéron.
Szörnyű 2018. január 8.a párjával járt itt
A gulyás leves szörnyen csípős volt, ezenkívül más íze nem igazán volt. Menza jellegű leves volt, ami szégyen az egyik legjellegzetesebb magyar ételünkre nézve, tekintve hogy rengetek külföldi volt az étteremben amikor mi ott voltunk. A főételnek nevezett mozzarellás csirke és édesburgonya kb.
2016. november 21., kollégákkal járt itt
A sétáló utcában található ez a nagyon kis hangulatos kávézó. Van kinti fedett,meleg rész és van a benti rész,ami nagyon hangulatos a megvilágításnak és a képeknek köszönhetően. 9-en mentünk kollégákkal,rögtön csináltak nekünk helyet,a kiszolgálás is tökéletes volt,nem volt probléma a rendelés felvételnél sem.
Kiváló 2016. szeptember 12.családjával járt itt
Teljesen véletlenül akadtunk erre a nagyon színvonalas helyre. Egy gyors ebéd volt a cél, amit igényes, szép környezetben, profi kiszolgálással, ízletes, jó étellel (pedig legtöbben "csak" menüt fogyasztottunk) és nem utolsó sorban meglepöen jó áron kaptunk meg.
Kiváló 2016. augusztus 2.családjával járt itt
Kétszer voltunk az étterembe és mindennel meg voltunk elégedve. A pincérek kedvesek,segítőkészek és annak ellenére,hogy hamarabb érkeztünk félórával a megbeszélt előtt azonnal felajánlottak egy másik asztalt. Az ételek finomak és kiadósak. Az étterem rész hangulatos. Mi a teraszon ültünk ami a meleg ellenére árnyékos,hűsítő volt. Kellemes hely,finom ételekkel.
Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger a térképen
3300 EgerSzent János u. 1.
06 30 9113798
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • bankkártyát és SZÉP Kártyát (OTP, K&H, MKB) elfogadnak
magyar
német Paulaner sör