3,7
a 145 egri étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar EgerDéjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger vélemények

Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 10.a párjával járt itt
Elég gyakran betérünk ide a párommal, hiszen a söröket tekintve elég jó választékról van szó, ami a páromnak fontos szempont.
Ami az ételeket illeti, legtöbbször pizzát eszünk, ami számunkra megfelelő, de a "semmi extra" kategóriába tartozik.
A hely kicsit zordnak tűnik a festés miatt, de alapvetően tetszik az, hogy ennyire letisztult.
A felszolgálással nincs gond.
Összességében egy korrekt hely.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2016. március 29.családjával járt itt
2016 . húsvét hétfőn voltunk Egerben . Ebédre kerestünk valami helyet , ahol enni lehet . Kimondottan menűs helyet kerestünk . Megtetszett a kínálat , és az ár is jó volt . Tartalmas levest , és elegendő főfogást kaptunk . Mivel ebédidőben voltunk , így egy kicsit várnunk kellett , de azért megvoltunk elégedve .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 9.a párjával járt itt
A hely trendi, fiatalos hangulata már akkor megfogott, amikor megnyílt, aztán télen törzshelyemmé vált, heti egy teázás erejéig. Voltunk itt szülinapon, rendezvényen, ebédelni, mindig elégettek voltunk a minőséggel és a hangulattal egyaránt. Az ételek nagyon finomak, a somlói már nem annyira, de az nem helyben készült szerintem.
Déjá Vu Cafe, Restaurant & Bar Eger a térképen
3300 EgerSzent János u. 1.
06 30 9113798
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • bankkártyát és SZÉP Kártyát (OTP, K&H, MKB) elfogadnak
magyar
német Paulaner sör