Kulacs Csárda Eger Eger

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kulacs Csárda Eger Eger vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Átlagos 2016. október 2.a párjával járt itt
Többször jártunk az étteremben, de nem vált a kedvencünkké. A csárda elhelyezkedése kiváló, az épület és kertje gyönyörű, hangulatos, főleg, amikor a szőlőlugassal fedett kerthelyiségben fogyaszthatjuk el választott ételeinket. A mosdó nagyon tiszta és tágas.
Kulacs Csárda Eger Eger - Étel/italKulacs Csárda Eger Eger - Külső képKulacs Csárda Eger Eger - BelsőKulacs Csárda Eger Eger - BelsőKulacs Csárda Eger Eger - MosdóKulacs Csárda Eger Eger - BelsőKulacs Csárda Eger Eger - Külső képKulacs Csárda Eger Eger - BelsőKulacs Csárda Eger Eger - BelsőKulacs Csárda Eger Eger - BelsőKulacs Csárda Eger Eger - Étel/italKulacs Csárda Eger Eger - BelsőKulacs Csárda Eger Eger - BelsőKulacs Csárda Eger Eger - Étel/ital
Gyenge 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
Már nem először jártam a Kulacs csárdában. Az épület kívül belül nagyon szép, élő zene szól, rendkívül hangulatos. A honlapjuk talán már régi lehet, de a "torkos csütörtök" említésekor egyszerűen kinevetett a pincér, tehát NINCS olyan, pedig emiatt esett a választásunk erre a helyre.
Szörnyű 2016. július 12.a párjával járt itt
Mikor itt jártam 2x nagyot csalódtam. Az ételek azok nagyon finomak voltak de a kiszolgálás felháborító volt. Első nap oda mentünk vacsorázni és egy igen modortalan pincért kaptunk. Alig akart kiszolgálni és flegmázva beszélt velünk. Majd pár nap múlva vissza mentünk de akkor még durvábban bánt velünk ugyan az a pincér.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. április 27.a párjával járt itt
Egy vasárnap délután 4. helyként tértünk be az Egerben nagyon híres étterembe. Udvarias pincér fogadott minket, színvonalas, soknyelvű étlapról választhattunk, abszulut pozitív volt az első benyomásunk. Viszont feltűnően hamar hozták ki a rendelt ételeinket. A párom harcsapaprikása konkrétan csak langyos volt, össze volt állva, nem volt friss az tuti.
Szörnyű 2015. november 5.gyerekekkel járt itt
A bejáratnál az autóval tétovázva (parkoló helyet keresve) aggresszíven ledudált egy uriember a fehér 7es BMW-ből, akiről később kiderült, hogy tulaj de az étteremben egy elnézést sem kaptam miután látta, hogy végül nála fogyasztunk.
Kiváló 2015. október 10.a párjával járt itt
Gyönyörű és tiszta étterem! Kifogástalan kiszolgálás és az ételek minősége kiváló, a csárda elhelyezkedése káprázatos, minden apró részletre odafigyelnek a tulajdonosok! A gyönyörű muskátlik és virágot nagyon hangulatossá varázsolják az éttermet!
Csak ajánlani tudom minden korosztálynak akik jól akarják érezni magukat csodás környezetben! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 6.barátokkal járt itt
Ha Eger, akkor Szépasszonyvölgy és Kulacs Csárda! Ha valaki Egerben jár, feltétlenül keresse fel a Szépasszonyvölgyben a Kulacs Csárdát! A hely az udvar gyönyörű a jó hangulatról a Cigány zenészek gondoskodnak. Az ételek nagyon jók a pálinkák a jó borok ízlelgetése kihagyhatatlan!
2015. február 25.gyerekekkel járt itt
Torkos csütörtökön voltunk itt társasággal, nem először. Nagyon hangulatos étterem, kellemes cigányzene, tisztaság, udvariasság fogadott. Az ételek nagyon finomak voltak és bőségesek. Telt ház volt, ezért történhetett meg, hogy a második fogás után a pincér elfelejtett minket. Fel kellett hívni a figyelmét, hogy várjuk szeretettel az asztalnál.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 20.családjával járt itt
Egy remek étterem, amelyet nyugodt szívvel ajánlanék mindenkinek. Már többször jártam itt és mindig pozitív élményeket szereztem. Szerintem itt mindenki megtalálja a neki tetsző ételt. Nagyon különleges hangulattal rendelkezik a hely, ami jó kikapcsolódás az unalmas hétköznapok során. Egy picit drága, de az ételek minősége tökéletes. Remélem még lesz alkalmam elmenni.