bodikati
Országjáró - 10 városban járt már

bodikati adatlapja

Ilyen vagyok
Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2014.10.31
Utoljára itt2024.03.14

Átlagos 2014. november 30.a párjával járt itt
2014. 11. hóban jártam itt a párommal és barátokkal. A szoba tiszta rendben volt. A fürdőszoba -4*-ról beszélünk-minősithetetlen. A zuhanykabin ajtaja (mellékelem a képet) olyan mint egy rossz munkásszállóban. A WC ülőkéje szintén. A wellness mindkét szállórészben hideg, barna és mentes minden wellness pezsgéstől, csobogástól.
Felhasználó fényképei:
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló -
2015. február 25.gyerekekkel járt itt
Torkos csütörtökön voltunk itt társasággal, nem először. Nagyon hangulatos étterem, kellemes cigányzene, tisztaság, udvariasság fogadott. Az ételek nagyon finomak voltak és bőségesek. Telt ház volt, ezért történhetett meg, hogy a második fogás után a pincér elfelejtett minket. Fel kellett hívni a figyelmét, hogy várjuk szeretettel az asztalnál.
Felhasználó fényképei:
Kulacs Csárda Eger Eger - Kulacs Csárda Eger Eger - Kulacs Csárda Eger Eger -
Kiváló 2014. október 31.a párjával járt itt
Csodálatos hetet töltöttünk itt. Udvarias személyzet, tisztaság, kiváló ételek a jellemzők. A lovagi torna felülmúlta a várakozásunkat. Lendületes, jó hangulatú bemutatót láttunk és az utána következő középkori lakoma, a lakoma helyszíne. . . . mind azt mutatja, hogy itt bizony, a vendég az Úr!