Mammamia Pizza e Pasta Cucina Italiana Eger

4,5
a 145 egri étterem közül
étterem, pizzéria

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mammamia Pizza e Pasta Cucina Italiana Eger vélemények

Kiváló 2023. július 22.gyerekekkel járt itt
Igazi vékonytésztás olasz pizza, minőségi feltétekkel. Nagy felüdülés pizzán pecorino sajtot, vagy bivaly mozzarellát látni ( főleg az olasz sajtok kedvelőinek). Ide mindenképpen visszatérünk!
Kiváló 2022. november 25.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom ezt az éttermet, aki szereti az olaszos taverna jellegű helyeket. Akik viszont a hagyományos étteremre vágynak, azoknak nem ajánlom. A hely kicsi és nem is túl kényelmesek a hokedlik. Viszont az étel és a kedvesség mindenért kárpótol. Pár napon belül kétszer is jártam náluk, így alkalmam volt megkóstolni a pizzát és a tésztájukat is.
2022. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Még tavasszal jártunk itt a gyerekekkel egy Egri kirándulás alkalmával. Mivel egy pici pizzériáról van szó és mi hatan voltunk így nem volt hely. Tovább akartunk menni de a fiam nagy pizzaimádó és addig erőlködött hogy elvitelre csak vettünk egy pizzát. És nem is bántuk meg.
2018. szeptember 30.barátokkal járt itt
Szombat délután palacsintázóban hely hiány miatt kiszorultunk,mentünk tovább. . . Mentünk pizzát fogyasztani. Mivel már voltunk ebben a Pizzázóban, ujra sem csalódtunk. . . Mivoltunk igaz egyedül, továbbra is is óriás pizzát kinálnak 42 féle variációban. . A Tv zenei világa aláfestésnek megy, megfordult a fejembe -minek. .
Kiváló 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Aki volt már Olaszországban,az nem fog csalódni! Eredeti olasz ízek, eredeti olasz személyzettel.
Eredeti alapanyagokból készült pizzák, eredeti olasz tészták!
Eredeti olasz Tiramisu.
A hely, és az ételekre, italokra egyszerű csak egy szó van: Perfetto!!!!
A hely egy igazi olasz sziget, Egerben.