Luis Cs

Luis Cs adatlapja

5Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2015.04.13
Utoljára itt2015.11.02

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2015. április 13.családjával (gyerekekkel) járt itt
Családommal mentünk be. Ha jól tudom, akkor az egész vendéglőt összesen ketten üzemeltetik. Mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek kifogástalanok voltak. Az étel mennyisége nem túl bőséges és valószínűleg olcsóbb éttermet is lehet találni a városban, de én úgy gondolom, hogy megérte betérni ide, ugyanis mindannyiunk étele kitűnő volt.
5Hangulat
3Ár / érték arány
Kiváló 2015. augusztus 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Ugyan a köztudatban a Balaton úgy szerepel, hogy csak drága (lehúzós) helyek vannak, mi megtaláltuk az ellenkezőjét. A kiszolgálás is kiváló volt és az ételek is. Két kétszemélyes tálat kértünk (egy haltálat és egy Hausmann tálat) és igencsak jóllakva jöttünk el, pedig a két fiam is és én is nagyétkűek vagyunk.
5Hangulat
5Ár / érték arány
Kiváló 2015. április 13.családjával (gyerekekkel) járt itt
Egy hétvégét töltöttünk Gyulán családommal. A nagy városnéző séta alkalmával tértünk be ide. Megkóstoltunk több fajta süteményt és fagylaltot is, mindegyik kifogástalan volt. Emellett vásároltunk náluk bonbont is, ami természetesen azóta elfogyott. Hihetetlen, hogy annyi féle volt, hogy nem tudtunk belőle választani.
4Hangulat
4Ár / érték arány