Luis Cs

Luis Cs adatlapja

Regisztráció2015.04.13
Utoljára itt2023.06.06

Gyenge 2023. június 6.a párjával járt itt
Csak egy italra és süteményre mentünk be. Ugyan a sütemények (Somlói galuska, illetve párom valamilyen málnás süteményt evett) finomak voltak és a limonádé is jó volt (bár a folyadék és a jég mennyisége nagyjából egyenlő volt), viszont az Aperol Spritz-ből a vízen kívül mindent kispóroltak.
Kiváló 2023. június 6.a párjával járt itt
A Fertő-tóhoz mentünk kikapcsolódni és a panzióban ajánlották ezt az éttermet. Nem csalódtunk benne. A kiszolgálás kifejezetten kedves volt és az ételek is nagyon finomak voltak, mind a főétel, mind pedig a desszert. A hely is kifejezetten hangulatos. Egy kicsit zavart, hogy a vacsora vége felé bekapcsolták a zenét, így beszélgetni nehezebben lehetett, de ezt nyilván mindenki másként ítéli meg.
Kiváló 2022. január 17.családjával járt itt
A családdal voltam az étteremben. A hely nagyon családias, kicsit ugyan zsúfolt, de nem is csoda, hiszen minden asztalnál ültek. Az étel kiváló volt és bőséges (pedig én elég sokat tudok enni). A kiszolgálás nagyon barátságos és segítőkész. Ha legközelebb Szegeden járunk, akkor is biztosan ide jövünk vissza.