Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található.

A Hotel Eger & Park legnépszerűbb csomagjai

Hotel Eger & Park Eger - Hétköznapi áreső (min. 2 éj)
Hétköznapi áreső
2024.04.30-ig
Hotel Eger & Park Eger - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
Hotel Eger & Park Eger - Vasárnapi akció (min. 2 éj)
Vasárnapi akció
2024.04.29-ig
Hotel Eger & Park Eger - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2023. március 12.a párjával járt itt
Szeretem ezt a szállodákat járunk ide,kedves a személyzet,a pincérek főleg! ! ! Finomak az ételek is! ! Viszont a medencékben legutóbb hideg volt a víz! ! Nem lehetett 10 percnél tovább maradni benne mert fáztál! ! ! Ez egyáltalán nem tetszett mert azelőtt ezt nem tapasztaltam és sok ismerősöm ez miatt nem választotta a szállodát már!
Kiváló 2023. március 10.a párjával járt itt
A szoba szép és tiszta volt, a szinten dolgozó személyzet (is) udvarias és segítőkész volt. A welness részlegben minden működött, tiszta volt és a szálláshoz biztosított fürdőköpeny és törölközők nagyon kényelmessé tették az igénybevételt. Az étkezések is kifogástalanok voltak, az ételek finomak, jól elkészítettek.
Átlagos 2023. március 10.a párjával járt itt
A megszokott színvonalhoz képest az étkezés szervezettsége kritikán aluli volt pl. 6. -án, amikor teltházzal kellett megbírkozni. Nem volt tányér, nem volt étel, 3 ember szaladgált ott fejvesztve/sajnáltam őket/. Ha számitanak nagyobb létszámra gondoskodni kellene több emberről és kommunikálni,szervezettebbnek lenni.
2023. március 10.a párjával járt itt
Kitünő hely, belváros, mégis csendes szobák. Finom és bőséges ételek.
Jó ötlet volt az 1 napi belépő a termálfürdőbe.
A víz enyhén túlklórozott. Néha tömegnyomor a wellness-ben. Egy konferencia előtt volt távozásunk. . szóval az érkező és távozó vendégek kezelése elég szervezetlen volt a távozók fölösleges feltartásával. .
Kiváló 2023. március 9.egyedül járt itt
Szép napokat töltöttünk itt. A szálloda igazán kiváló, a szolgáltatásai is. Egyetlen kritika, a tetőtéri szobánk megoldatlan éjjeli lámpa elhelyezése. Egyszerűen orvosolhatnák falikaros lámpával. A wellness rész nagyvonalú, kényelmes és jól működő. Az étterem személyzete különösen készséges, kedves, jó ízek voltak.
Kiváló 2023. március 9.a párjával járt itt
Nagyon jól felszerelt, kulturált szálloda. A központban helyezkedik el, minden könnyen elérhető pár perc sétával. Bőséges és változatos a svédasztal. Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Szoba tiszta, minden igényt kielégítő. Azonnal indulnánk, ha lenne lehetőségünk. Nagyon jól éreztük magunkat!
Köszönjük!
Kiváló 2023. március 9.barátokkal járt itt
Nagyon exluzív, szép a szálloda. Minden jó volt, egyedül az étel nekem nem a legfinomabb volt. A reggeli már hideg volt, pedig az elsők voltunk. Több olyan étel volt, ami kinézetre fantasztikus volt, de nem volt íze.
A wellness részleg nagyon tetszett, mivel működtek a víz alatti és feletti
élmények.
Átlagos 2023. március 9.gyerekekkel járt itt
Mi egy 9 hónapos babával és anyukámmal voltunk. Nekünk a szállásunk a régi épületben volt. Alig találtuk meg a szobánkat. Biztos gyalogoltunk a szálloda labirintusában vagy 15 percet mire meglett. . . a csomagokkal és a kicsivel. Lefelé anyukámért mindig fel kellett menni, mert nem talált le.
Gyenge 2023. március 8.a párjával járt itt
Feleségemmel gondoltuk, hogy elmegyünk Egerbe, pár emlékezetes napot eltölteni ebbe a szép történelmi városba. Szállást a Hotel Eger & Park négycsillagos szállodában foglaltunk, gondolván az étkezésre és a nyugodt pihenésre. Mint utólag kiderült, bár ne tettük volna! ! !
Gyenge 2023. március 8.a párjával járt itt
A fő probléma részünkről a szoba és az étterem közötti távolság, ami szinte olyan mintha nem is lenne étterme a hotel egernek. Ezt elhallgatják az információkban. A takarítás és a szoba rendberakása du. 1/2 3 óráig sem történt meg egyik nap sem, csak később.
Hotel Eger & Park Eger a térképen
3300 EgerSzálloda u. 1-3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 360 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár