Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található.

A Hotel Eger & Park legnépszerűbb csomagjai

Hotel Eger & Park Eger - Egri kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger & Park Eger - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger & Park Eger - Egy éjszakás ajánlat
Egy éjszakás ajánlat
04.25-07.01.
Hotel Eger & Park Eger - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Eger & Park Eger vélemények

Kiváló 2014. július 25.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el egy romantikus 2 éjszakát a szállodában. A wellness részleg elnyerte a tetszésünket, család barát, medencék hőmérséklete is megfelelő és külön élvezet volt. Az ételek jóízűek, s minden alkalommal akadt egy-egy különlegesebb fogás. Személyzet is nagyon kedves és figyelmes volt! Nagyon jól éreztük magunkat.
Átlagos 2014. július 21.a párjával járt itt
3 napig tartózkodtam a szállodában. A személyzet nagyon kedves volt, az étellel meg voltam elégedve. Kifogásaim:
A fürdőszobán egy üvegajtó volt, ami nem volt becsukható, miután körben kb. 2-3 cm-es rés volt. A fürdőszobában volt a WC is, szagelszívó nem működött, az ajtó és az ajtókeret között jó nagy rés volt körben, tehát nyugodtan nem lehetett a WC-t használni.
Kiváló 2014. július 19.a párjával járt itt
Nagyon kellemes és szép, tiszta szoba és mellékhelyiség várta a megérkezésünket a IV. emeleten. A szoba légkondicionált(magam választhattam meg hogy milyen hőmérsékletet kívánok éppen) az erkély nem túl nagy de a reggeli kávézáshoz és az esti beszélgetéshez igen kellemes helyet adott.
Átlagos 2014. július 14.a párjával járt itt
A wellness részleg elnyerte a tetszésünket, család barát, nem zsúfolt a hétköznapokon. Az éttermi felszolgálással és az étkezés hagy némi kívánni valót maga után. A választék nem nagy sem reggel, sem este, sajnos eddig ez volt a legrosszabb tapasztalatunk utazásaink során. A pioncér nem jött oda a vacsoránál, hogy kérünk-e valamilyen italt.
Kiváló 2014. július 12.gyerekekkel járt itt
Gyermekeimmel jártam itt már számtalanszor. A szálloda ***-os részében szálltunk meg és talán egyszer a ****-os Park részben, bár az nekem annyira nem tetszett, talán mert szeretem a modernebb berendezést. Ettől függetlenül rendkívül hangulatos a szállodának ez a fele.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. június 23.gyerekekkel járt itt
A szálloda két szárnyból áll a *** és **** csillag pedig valahogy az egész komplexumban keveredik: pl. recepció, a jó szándékkal kialakított, de félkész játszószoba stb. A ***-os részen levő szobánk felújított, modern, szép (bár a fürdőszoba üvegajtaja inkább szép, mint praktikus a reggel beözönlő fény miatt:), mérete elfogadható.
Kiváló 2014. június 16.a párjával járt itt
Először jártunk Hotel Eger & Parkban. Nagyon elnyerte a tetszésünket. A szálloda felújított nagyon szép igényes és tiszta szobákkal rendelkezik, a kiszolgálás, a wellness részleg mind mind kifogástalan. A konyha kiváló és változatos, ha nincs telt ház, kellemes hely a kikapcsolódásra vágyóknak. Ajánlani tudom mindenkinek,még visszatérünk. R & T
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2014. június 14.kollégákkal járt itt
A szépen felújított Eger szárnyban voltunk kollégáimmal egy szakmai konferencián. A konferencia helyszín tökéletes volt, minden megoldható volt egy helyen, a szállodán belül, nyitottak és segítőkészek voltak minden igény kielégítésére. A szobák kényelmesek, tágasak, megfelelően felszereltek, csak a fürdőszobai ülőkád bizonyult kissé szűkösnek, de két napig kibírtuk.
Kiváló 2014. június 11.családjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, kellemes környezet,kézséges személyzet és főleg tisztaság jellemezte az egész komplexumot. Tudom ajánlani minden idelátogatónak. A történelmi város is szép emlékeket nyújt a turistáknak.
Hotel Eger & Park Eger - Környék
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el egy romantikus 2 éjszakát a szállodában, amit a 30. születésnapomra kaptam! :) Szobánkkal, wellness résszel megvoltunk elégedve! :) Személyzet is nagyon kedves és figyelmes volt! Az étkező mesze volt a szobánktól, de legalább felfedeztük a szálloda azon szárnyát is! :) Jól éreztük magunkat! Csilla&Zsolti
Hotel Eger & Park Eger a térképen
3300 EgerSzálloda u. 1-3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 360 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár