Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található.

A Hotel Eger & Park legnépszerűbb csomagjai

Hotel Eger & Park Eger - Egri kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger & Park Eger - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger & Park Eger - Egy éjszakás ajánlat
Egy éjszakás ajánlat
2024.07.01-ig
Hotel Eger & Park Eger - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Eger & Park Eger vélemények

Kiváló 2014. szeptember 3.a párjával járt itt
A szoba izlésesen berendezett, minden szokásos kellékkel ellátott,jól felszerelt, kifejezetten kellemes összhatást nyújt. A wellnes szolgáltatások minden igényt kielégitőek, az étel választék megfelelt az elvárásainknak, és bár nem egy gasztronómiai ízkavalkád,de ez nem is elvárható.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
2014. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Most jártunk itt először,de szerintem utoljára is,mivel az éttermi résszel nem voltunk megelégedve. Nagyon sokat kell gyalogolni,hogy odaérj az étteremig,és mikor szednél még magadnak,már el is pakolnak. Sétálhatsz ki,mivel kint is van tálalás. Nem felel meg négy csillagosnak az ellátás szerintem. A Wellness részleggel elégedettek voltunk,és a szobával is.
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
2014. 07. 27-08. 02 között két unokánkal jártunk a Hotel Parkban,és csak kellemes élményeink voltak. Annak ellenére hogy nagyon sok vendég volt,nagyon flottul zajlott az étkeztetés. Igaz a vacsora lehetett volna változatosabb. A szobák kényelmesek,tiszták voltak. A welness kizsiz zsufolt,de még élvezhető volt.
Hotel Eger & Park Eger - Külső képHotel Eger & Park Eger - BelsőHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - Külső kép
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Ezen a nyáron párommal töltöttem el egy hosszú hétvégét itt. Már évekkel ezelőtt jártam itt és kíváncsi voltam a felújítások után milyen lett a szálloda és a wellness rész. Párom először járt itt és nagyon elvolt ragadtatva az egésztől. A wellness rész szerintem jobb lett , a szobák is , csak a klíma nem működött a szobában, és a tisztaságra szerintem azért még jobban odalehetne figyelni.
Hotel Eger & Park Eger - BelsőHotel Eger & Park Eger - Külső képHotel Eger & Park Eger - Belső
Kiváló 2014. augusztus 15. járt itt
Kifogásunk volt,hogy a fürdőszobában ami nem nagy,nem működőtt a pára és szag elszivó. A Hotel szép,az ellátás kiváló,személyzet profi,recepció udvarias. A modern klima azért hiányzik,mert a korhű nagyon hangos! Többszőr ellenőrizhetnék,hogy a fürdőszobákban a mosdóban lefolyik-e a víz.
Kiváló 2014. augusztus 8.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a párommal a Hotel Egerben és nagyon jól éreztük magunkat. Pozitív csalódás volt a szálloda, a képek alapján nem is gondoltam volna hogy milyen jó helyre megyünk. A szobák szépek, ízlésesen berendezettek, komfortosak, tisztaság várt minket és mindennap takarítottak.
Hotel Eger & Park Eger - Vendéglátás
Kiváló 2014. augusztus 5.a párjával járt itt
Az úszómedence kicsi és eléggé zsúfolt, a vize meleg, úszásra nem igazán alkalmas. Ugyanakkor Termál fürdő és a sportuszoda 50 méteres medencéje a közelben kiváló lehetőséget biztosított számomra a tényleges úszáshoz. Erre érdemes lenne a recepción felhívni a vendégek figyelmét.
Gyenge 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
Itt jártam júliusban ! ! Az ,,Eger,, rész szobáira csak jó indulattal lehet rámondani a 3 csillagot ! ! ! Csak ,,lapjára járva lehet közlekedni , a polc olyan keskeny ,hogy a laptop sem fér el rajta , a szekrény úgy szintén kicsi és keskeny , ha kipakolsz a táskákat ,bőröndöket ,,KÜLD HAZA ,, wellnessezés után a törülközőt ruhát nem tudod szárítani NINCS hol és min , a fürdőszoba , -szintén a méretei miatt ---kész élmény , csak tudnám ,hogy használja egy ,,testesebb,magasabb ,, illető!
Átlagos 2014. augusztus 1.a párjával járt itt
Egy bemutatóval egybekötött hétvégét töltöttünk el a hotel Eger szárnyban, ami szerintünk nagyon távol áll a 4 csillagos szinttől! A parkolás egy éjszakára fedetlen helyen 1. 700 Ft, nagyon sok, főleg, hogy a szobák sem olcsók! Mind a szoba, mind a fürdőszoba borzasztóan kicsi, arról nem is beszélve, hogy sehová nem lehet lepakolni semmit!
Hotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - WellnessHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - KörnyékHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - Külső képHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - WellnessHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - WellnessHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - WellnessHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - Szórakozás/SportHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - KörnyékHotel Eger & Park Eger - Külső képHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - BelsőHotel Eger & Park Eger - WellnessHotel Eger & Park Eger - Szórakozás/SportHotel Eger & Park Eger - Külső képHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - Külső kép
Kiváló 2014. július 29.a párjával járt itt
Ez év márciusában töltöttem egy hétvégét a párommal ebben a hotelben. "Gyakorlott" wellnessezőnk vagyunk, ezért bátran állíthatom, hogy a Hotel Eger & Park kiváló a szolgáltatásaival. Emellett ottjártunkkor fogyatékkal élő fiataloknak nyújtott sportprogramokkal összekapcsolt aktív pihenést.
Hotel Eger & Park Eger a térképen
3300 EgerSzálloda u. 1-3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 360 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár