Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger ★★★★

3,9
a 181 egri szállás közül
Négy csillagos szálloda, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger EgerHotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger bemutatkozása

Eger történelmi belvárosának legcsendesebb részén, zöld övezetben található Eger első magánszállodája, a Hotel Korona Rendezvény & Borhotel. A város török kori emlékeivel, fürdőkultúrájával, híres boraival, gasztronómiájával, látnivalóival tartalmas kikapcsolódást ígér.

A Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger legnépszerűbb csomagjai

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger - Félpanziós ajánlat (1 éjtől)
Félpanziós ajánlat (1 éjtől)
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger vélemények

Gyenge 2013. szeptember 11.a párjával járt itt
Bár a hotel valóban jó helyen van, hisz közel a csodás belváros, mégis nagy csalódás volt ez a szálláshely. A pince és az azt bemutató Józsi Bácsi nagyon egyedi és nagyszerű volt, amilyen az ételek is, de a szálloda 3 csillagos része, kritikán és besoroláson aluli! Csatlakozom az előttem szólóhoz, hisza szobak és a fürdőszoba állapota katasztrofális.
Gyenge 2013. augusztus 1.a párjával járt itt
A szálloda kitűnő helyen van, pár percnyi sétára a belvárostól. Kupon oldalon keresztül foglatunk standard szobát, ami a szálloda 3 csillagos, régi épületében van. A fürdőszoba minősíthetelen állapotban van, a mosdókagyló repedt, a zuhanytálca és a kabin ajtó rozsdás, ütött-kopott, kb.
2013. július 1.a párjával járt itt
A szállodára itt -ott (különösen a wellness részlegre) ráférne egy kis felújítás, de összességében nagyon kényelmes, figyelmes kiszolgálásban volt részünk. A konyha remek, a szobák tiszták, a hotel elhelyezkedése kiváló. A helyben lévő boros pince és bormúzeum nagyon kellemes időtöltés volt az ott dolgozó alkalmazott közvetlen, és figyelmes kiszolgálásának köszönhetően.
Gyenge 2013. június 24.a párjával járt itt
A szoba minősége még a panzió szintjét sem éri el. Klíma bár van,de nem működik. Az étel mennyisége nevetséges és kidobott pénz, mindezek mellett az ital ára megfelel a 4*-os árnak. Sikerült 2x 2 dl rósé bort inni fröccsnek 3200. - Ft-ért. Az éjszakai pihenés lehetetlen a matrac minősége miatt,mert az kritikán aluli.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger - BelsőHotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger - BelsőHotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger - BelsőHotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger - Belső
2013. június 22.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt két gyermekünkkel, akik nagyon élvezték a pihenést. A wellness részleg nagyon szép és igényes, a szoba tágas és kényelmes, az ételek fantasztikusak voltak. A városban rengeteg látnivaló és programlehetőség kínálkozik kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. május 14.a párjával járt itt
Minden tiszta. Mindenki szolgálatkész. A wellnessben minden működik (bár csúcsforgalom esetén lehet zsúfoltság). A szálloda csúcspontja a konyha : a SZAKÁCS!!
Mindezekhez nem illik a (3¤-os) szoba állapota, minősége(lelakott, ósdi bútorok,nyikorgó, kopott szerelvények,szárítási lehetőség hiánya)!
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
Kora tavasszal voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet figyelmes volt, konyhája kiváló, nagyon ízletesen főznek. Fürdő, szauna részlege is kellemes. Közel van a belvároshoz, sokat lehet sétálni. Szoba kényelmes.Mi sokat nyaralunk Egerben, de szerintem eddig ez volt a legkellemesebb.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger - EgyébHotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger - EgyébHotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger - Belső
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Nagyon jó hotel,remek az elhelyezkedése. Az autót sem kell használni minden pár perc sétára van. Kisebb szálloda,de nagyon kedvesek. Az ételek nagyon finomak és bőségesek. Még gyermekeseknek is ajánlom. Mi azóta többször voltunk,és már megismernek. Kellemes időtöltés volt náluk. A gyerekekkel is voltunk,csak ebédelni,amikor Egerben jártunk. Isteni
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Remekül éreztük magunkat, minden nagyon szuper volt! Érkezésünkkor a recepciós hölgyek nagyon kedvesek voltak és rendkívül segítőkészek! Ami külön pozitívum, hogy a szobába is elkísértek minket! ! ! A szoba ízlésesen berendezett, tiszta és kényelmes, szuper volt a kilátás is!
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Rendkívül magas színvonalú szálloda,személyzet minden tekintetben vendég központú. Nagyon jó el helyezkedésű,a belváros szívében található,ételeiket igazán széles sávban vonultatják fel,minden ízlést kielégítve. Család barát szálloda,kellemes pihenést biztosít a szobák felszereltsége,komfortossága.

Tisztelettel: Kisné Kiss Anna
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger a térképen
3300 EgerTündérpart 5.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • hammam • Török fürdő (hamam) • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem