Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

Hotel Villa Völgy Eger
3300 Eger, Eger, Tulipánkert u. 5.

Hotel Villa Völgy Eger a térképen

Hotel Villa Völgy Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Villa Völgy Eger - vélemények, kritkikák

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
A szálloda kiváló helyen fekszik közeltöbb pincesorhoz is. Félpanziós ellátás, bőséges és választékos volt. Viszont a szobákban csak úgy megy a fűtés ha ott vagyunk, mivel a vendégkártya minden áramfogyasztót lekapcsolt ha elmegyünk, így visszaérkezéskor gyakran hideg volt. A 4 csillagos manzard szoba kicsi, fűtése szabályozhatatlan.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 9.
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk el a párommal! Csendes nyugodt környezet,kedves barátságos kiszolgálás! A wellnes részleg nem túl nagy,de tiszta! A park gyönyörű,a "nyugalom szigete",a koktélbárban finom koktélok! Sajnos nem a legjobb időt fogtuk ki,de erről nem a szálloda tehet! Szívesen ajánlom másoknak is,és szeretnék az idei nyáron is pár napot itt eltölteni!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 6.
A háromcsillagos részben foglaltunk szobát a párommal. A szobával meg voltunk elégedve, tiszta volt és kényelmes. A wellness részleg is nagyon tetszett. Nekünk nem volt probléma, hogy át kellett menni egy másik épületbe. Jól fel van szerelve, sokféle szolgáltatást nyújt. Az étterem is nagyon hangulatos. Ehhez nagyban hozzájárult a zenész is, aki a vacsoráknál szórakoztatta a vendégeket.
Értékelt: 2014. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szilveszteri műsor maga volt a förmedvény, Egyedül az a félórás Csepregi Éva kis koncertje volt jó! ! ! Az Atlantisz együttes, az ezer éves számaival, nem szilveszterre való, hanem a zeneakadémiára. Ott ,akit érdekel az Ő műfajuk, szép csöndben végighallgathatja! ! ! Sok egyedül álló hölgy volt,akik erre a langyos ,unalmas zenére nem tudtak táncolni, de mi sem!
2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda rendkívül kellemes környezetben helyezkedik el, kényelmes, csendes, tiszta. Hosszú hétvégékre, feltöltődésre, kirándulások kiindulópontjaként is ideális - érdemes felkeresni! A 4 csillagos részlegében épületen belül megközelíthető a wellness-részleg, ami komoly kényelmi tényező, főként télen.
2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezéskor a portás kedves és udvarias! A kedves vendég, ha jó erőben van akkor cipelheti a csomagjait a messze lévő 4 csillagos? ? lift nélküli ház emeleti szobájába ! Senki nem próbált segíteni! A szoba szép. A meghírdetett uzsonna finom bár a sült gesztenye elmaradt! A vacsora finom kifejezetten ízletes - a deszert már fél nyolckor részben elfogyott !

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tavalyi pozitív élmény után. . . az idén borzalmas csalódás volt. A szállodai szoba tisztaságát azután kérdőjeleztem meg, hogy a szekrényben az előző lakó ruháit megtaláltam. Az éttermi részlegben a menü összeállítás láttán elkeseredtem, allergiám miatt. A pincér megértéssel kezelte a helyzetet és lehetőséget biztosított más ételsor választására.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 19.
Minden tökéletesen kiváló volt őszintén mondom. A gyerekek is nagyon élvezték,igazán családbarát hely és a személyzet is nagyon kedves volt,lesték a kívánságainkat minden percben. Az étel is fenséges és bőséges volt és a vacsorák változatossága estéről-estére érdekes volt számunkra. A zenész urat is meg kell hogy említsem,nagyon találó választás,minden stílusnak megfelelt ami ilyen helyre való.

2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20.
2012 december végén családostól jártunk itt. A mások által írt 2013 augusztusi véleményeket megerősítve egy kiváló választás volt. Az éttermi ellátás szerintem a még fogyókúrájúkat kínosan betartóakat is megingatja egy kis kicsapongásra. Az étterem külön épületben van, ami nem baj, mert legalább a lépcsőházban sem lesz konyhaszag.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerencsénk volt ez év július 29-augusztus3-ig eltölteni egy fantasztikus hetet ebben a hotelben. A szállás fantasztikus,tiszta és minden igényt kielégítő családbarát szállás. Modern épület, modern berendezés és a legmesszebmenőkig menő tisztaság. A dolgozók udvariasak,segítőkészek és barátságosak. Amit kínálnak szolgáltatást azok mindegyike tökéletes és igaz.

Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.110 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 36.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, újévi koncerttel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.29. - 2021.01.01.

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX