Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

4,2
a 181 egri szállás közül
Négy csillagos szálloda, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Villa Völgy EgerHotel Villa Völgy Eger
Hotel Villa Völgy EgerHotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger bemutatkozása

Az egri Szépasszony-völgyben található Hotel Villa Völgy három- és négycsillagos szárnnyal is rendelkezik. A szálloda épületei egy két hektáros parkban terülnek el, csendes, nyugodt környezetben, így ideális lehetőséget nyújtanak a kikapcsolódásra.

4Szolgáltatás

A Hotel Villa Völgy legnépszerűbb csomagjai

Hotel Villa Völgy Eger - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással (min. 7 éj)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással (min. 3 éj)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Csodálatos Hotel Villa Völgy - A hely, ahova visszatérünk! ! ! Már a megérkezés időpontjában lenyűgözött bennünket a nyugalmat árasztó, csodaszép környezet - gyönyörű park, a több épületből álló hotel,a kis kápolna! ! A lakosztály tágas,tiszta, modern! A személyzet barátságos, készséges, és kedves!
Átlagos 2018. július 25.gyerekekkel járt itt
Öt csillag lehetett volna! A wellness részleg munkatársainak kiemelten jár! Kedvesek, mindig mosolyognak és segítő készek! A szobák tiszták, azonban a medencékre és az épületekre már ráférne egy felújítás. Az étterem fél panzióban is változatos, azonban a reggeli igen egyhangúvá válik egy 6 napos nyaralás alatt, főleg 3 gyerekkel.
Átlagos 2018. július 6.a párjával járt itt
A szálloda az élménymedencével és a pool bárral hirdeti magát. 4 napig voltunk ott, ebből a bár csupán 1 napig működött. Kérdésünkre azt a választ kaptuk, hogy túl kevés a vendég. Úgy gondolom ez nem az én
problémám én megfizettem a meghirdetett szolgáltatásokat.
2018. április 20.a párjával járt itt
A welness részlegben csak az úszómedence és a jakuzzi üzemelt. Az úszómedence vize számomra túl hideg volt,de még a párom is visszarettent tőle az első napon. Ezért nem is használtam, így csak a jakuzzit tudtam igénybe venni. Jó lett volna, ha előre jelzik, hogy a melegvizes medence nem lesz használható.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 16.a párjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a hotelben, amely több épületből áll, nagyon szép környezetben, a híres Szépasszony-völgy szomszédságában. Mi a wellness részleggel rendelkező épületben kértünk szobát, ami jó választásnak bizonyult, mivel így nem kellett a hűvös időben köntösben járkálni az épületek között vagy napjában többször átöltözni.
2018. március 20.gyerekekkel járt itt
A Hotel Villa Völgy csodálatos több épületből álló szálloda. A szobák berendezése ízléses, a tisztaság kifogástalan. Svédasztalos reggeli és a vacsora nagyon ízletes és változatos. Minden nap volt valamilyen hal és többféle saláta. Egyetlen ami nem tetszett, hogy nincs fedett átjárás az épületek és a Wellness részleg között.
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Színvonalas programok , hangulatos zenés esték ( amihez persze kellett , hogy véletlenszerűen a társaság bulizós legyen) kiváló zenekarokkal, akik jól ráéreztek arra , hogy mi kell a közönségnek. Az ételek sokfélék és ízletesek voltak , amire csak ici-pici árnyékot vet , hogy a kacsamell hamar elfogyott , viszont ezt ellensúlyozza a séf szilveszteri malacsült látványporciózása és meglepetés desszert különlegessége.
2018. január 3.barátokkal járt itt
Kiváló volt az étkezés, az elő szilveszteri est. Az wellness részleg átlagos, jobb lett volna, ha az úszómedence vize 2-3 fokkal melegebb lehetett volna és akkor többen használtak volna. A szobákban a tv-k minősége rossz volt. Javasolom, hogy a fürdőszobába több falifogas legyen, illetve egy fali törölközőtártó amire a fürdő ruhákat ki lehet teregtni. A környezet hangulatos, biztos nyáron is nagyon kellemes hely lehet.
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, változatos ételek, segítőkész, kedves személyzet, kiváló szilveszteri buli. Egyetlen dolog nem tetszett: a wellness részben kevés a fekvőhely, és ezek helyett a kemény fabútorok helyett talán szerencsésebb választás lett volna a kifejezetten ide tervezett, kényelmes ágy és szék.
Kiváló 2017. december 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk az egri Hotel Villa Völgyben. A szállás csodás környezetben van a Szépasszonyvölgyben. Az ellátás nagyszerű volt, a hotel szép, nagyon tiszta, a wellness részleg csodálatos. Ajánlanám másoknak is.
Hotel Villa Völgy Eger a térképen
3300 EgerEger, Tulipánkert u. 5.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár