Szent István Hotel Eger ★★★

Három csillagos szálloda
Szent István Hotel EgerSzent István Hotel Eger
Szent István Hotel EgerSzent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

A Szent István Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szent István Hotel Eger - Tavaszváró ajánlat - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Szent István Hotel Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Szent István Hotel Eger - Pünkösd (min. 2 éj)
05.17-20.
Szent István Hotel Eger - Vakáció a város felett (min. 2 éj)
Vakáció a város felett
2024.12.28-ig
Hotel Vital Zalakaros

Szent István Hotel Eger vélemények

2019. május 5.a párjával járt itt
Meglepöen jó reggeli és vacsora. Átlagosnál jobb wellnes részleg, ami az extra alagút rendszereken át minden idöben kényelmesen elérhető. A személyzet igen kedves. Nagyon jó ár/érték arányos szálláshely. Ajánlom.
2019. április 30.gyerekekkel járt itt
Az étteremben a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek változatosak és finomak voltak. Az épületeket összekötő kazamaták látványos és szuper, mindenkinek ajánlom, hogy járja végig mert felejthetetlen élmény marad.
Kiváló 2019. április 27.a párjával járt itt
Nagyon szép környezet!Ha ki sem lépsz a szállodából akkor is remek a program lehetőség, kellemes a wellness,remek az ellátás kitűnő konyha .
Nagyon jól éreztük magunkat.Biztosan megyünk legközelebb is.
2019. április 21.a párjával járt itt
Remekül szervez a vezetőség. Több rendezvény is volt a szállodában a hétvégén, mégsem zavarta a többi vendéget. Kiváló a kiszolgálás (lekvárok fenségesek). Pont azt kaptuk, amit ígértek a foglalásban. A fürdőszobában folyt a toalett, és a szobából a kilátás nem volt megfelelő ( étterembe érkező vendégek lábát láttuk).
2019. április 21.a párjával járt itt
Szezonon kívül hétközben voltunk ott, így nem volt nagy zsúfoltság. A személyzettel nem volt semmi probléma. A szobánk jó volt, bár egy-két apróságra azért nem figyeltek oda. Az étkezések mennyisége és minősége hozta az elvárt szintet, a vacsorához finom ingyen bort kínáltak. A wellness részleg kevés vendégnél elég, telt háznál szerintem kicsi.
Kiváló 2019. április 4.egyedül járt itt
Tavaly "fedeztem fel" a Hotel Szt. Istvánt és nagyon kellemes három napot töltöttem ott lányommal. Úgy gondoltam, idén is visszatérek, bár nem szokásom, mindig új helyeket keresek. Volt és van is még Egerben számomra ismeretlen rész, és ha már megyek akkor csak is a Szt Istvánba.
Kiváló 2019. április 1.a párjával járt itt
Csodálatos környezet egy gyönyörű helyen.Szinte már ez önmagában elég.Nagyon barátságos volt a szobánk,finomak voltak ételek és a kiszolgálás is kifogástalan!Mindenki nagyon kedves és figyelmes volt!
Teljesen magával ragadott minden!Nagyon vágyom vissza!Amint lesz lehetőségünk visszatérünk!Köszönjük!
Gyenge 2019. április 1.a párjával járt itt
A hirdetés alapján szép és jó, de mikor el akartuk a szállást foglalni a francia ágy helyett 2 különálló ágyas szobát akartak adni. A Wellness részleg kb 500 méterre. Alagútrendszeres megközelítést hirdetnek, de az alagút az épülettől kb 20-30 méter szabadban. . . Hát hűvös időben nem vállaltuk be. A szállás mindentől távol egy keskeny utca végén.
Kiváló 2019. március 30.barátokkal járt itt
Figyelmes,kedves volt a vendéglátás,kiváló a konyhája. A tisztaság kitűnő,ami hiányzott a mosdóból a szagelszívó. Másoknak is jó szívvel ajánlom,szívesen térek vissza máskor is.
Kiváló 2019. március 29.barátokkal járt itt
Általában minden nagyon jó volt. Ami egy kicsit zavaró volt hogy, elég nehéz megtalálni a hotelt, lehetne szúnyogháló a szobákban és a wellnessben nem minden részleg működött. Az egri borkóstoló fantasztikus volt.
Szent István Hotel Eger a térképen
3300 EgerLegányi utca 12.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző • kávézó