Szent István Hotel Eger ★★★

Három csillagos szálloda
Szent István Hotel EgerSzent István Hotel Eger
Szent István Hotel EgerSzent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

A Szent István Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szent István Hotel Eger - Tavaszváró ajánlat - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Szent István Hotel Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Szent István Hotel Eger - Vakáció a város felett (min. 2 éj)
Vakáció a város felett
05.31-08.29.
Szent István Hotel Eger - Pünkösd (min. 2 éj)
05.17-20.
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Szent István Hotel Eger vélemények

Kiváló 2018. november 8.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Tavaly is voltunk akkor is nagyon tetszett , azért mentünk vissza. Szép környezet , kedves személyzet, finom ételek. Egyedül a welness okozott egy kis csalódást, nem működött az egyik medence ezért a felnőttek a gyerekmedencébe ültek be , mert a másik eléggé hideg volt. A szaunák viszont tökéletesek. Szerintem visszatérünk!
2018. november 8.a párjával járt itt
November elején voltunk a párommal. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet nagyon kedves, csak sajnos vacsoráknál nem töltötték fel időben/rendesen a svédasztalt, így volt, hogy fél órán át nem volt étel a tálakban. Nagyon tetszett, hogy az épületek átjárhatók egy alagútrendszeren, csak a fűtés nem volt sajnos bekapcsolva, így ugyanúgy kellett a kabát, mintha kint mentünk volna.
Kiváló 2018. november 5.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű 3 napot töltöttünk a Szent István hotelben, a személyzet maximálisan odafigyelt arra, hogy a vendégek igazán jól érezzék magukat. A szobában tisztaság volt, az ágyak ha nem is a legkényelmesebbek voltak, de azért alvásra bőven megfeleltek. A tv lehetett volna kicsit modernebb a kornak megfelelő, de végül is nem tv-t nézni mentünk oda.
Kiváló 2018. október 30.barátokkal járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a hotelt.Gyönyörű helyen igazán szép környezetben minden igényt kielégítő ellátással fantasztikus wellness részleggel figyelmes udvarias személyzettel találkozva töltöttem itt a barátaimmal egy pár napot . És már azon gondolkozunk mikor megyünk újra ide vissza.
Átlagos 2018. október 28.a párjával járt itt
Másodszorra látogattunk el ide egy 3 napos wellnessezésre. Múlt alkalommal nagyon megtetszett az alagútrendszer, ami összeköti az épületeket, illetve a wellness részleg, ami szerintem átlagon felül felszerelt, viszont mivel épp alig volt vendég, az étkezések alkalmával alig volt kínálat. Most ellentétes tapasztalatokat szereztünk.
Kiváló 2018. október 27.a párjával járt itt
Nagyon jó volt minden. A személyzet nagyon kedvesek segítőkészek voltak, az étteremben a reggeli,vacsora bőséges választékos nagyon finom volt csak ajánlani tudom. Olyan nem volt amivel nem voltam elégedett. A wellness részleg is példás volt.
Átlagos 2018. október 26.a párjával járt itt
A személyzet és a kiszolgálás kíváló! A szállás: mosdóba lehetett volna egy szagelszívót elhelyezni. Az ajtó alatt 5 centis résen éjjel jött a hideg a folyosóról, mert nem volt kilincs az ablakon, amit a szél kivágott, és jött a hideg. Október végén voltunk, és a wellneszből kijőve hideg folyóson végig menni a szobáig, fázós élmény volt.
Kiváló 2018. október 25.gyerekekkel járt itt
A szállodával minden szempontból elégedettek voltunk. A személyzet kedvességét és segítőkészségét külön kiemelném. Az ételkínálat lehetne kicsit nagyobb, de mindig találtunk megfelelőt és finomak voltak. Apartmanban voltunk, egy partvis jó lett volna, mivel a kutyus azért felhordta a koszt a lábával és lapát ugyan volt de nem tudtam összesöpörni. Összességében jól éreztük magunkat.
2018. október 22.barátokkal járt itt
A szálloda,a szobák elhelyezkedése, a csodálatos kert, a földalatti folyósok nagyon tettszettek mindenkinek. Naponta fedeztünk fel új dolgokat. Nem mindennapi élményben volt részünk. Esténként, vacsora után a szálloda környékével ismerkedtünk. A szálloda dolgozói nagyon kedvesek voltak, minden kívánságunkat teljesítették.
Kiváló 2018. október 19.a párjával járt itt
Nekünk nagyon tetszett a Szent István hotel. Jó és szép környéken van. A szoba is kényelmesek volt. Az udvar egyenesen csodálatos! ! Mi a férjemmel a 20. házassági évfordulónk alkalmából töltöttünk itt el 2 csodálatos napot. Az étkezések is rendben voltak, sok és finom volt a választék.
Szent István Hotel Eger a térképen
3300 EgerLegányi utca 12.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző • kávézó