Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Pünkösd (min. 3 éj)
2024.05.20-ig
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

2016. október 27.a párjával járt itt
Hatalmas wellness részleg, remek szauna kert szeánszokkal. Szauna szeánszokra óriási az igény, ezért lehetnének gyakrabban, nagyon nehéz bejutni rá, mert nagyon sokan vannak. A recepció, a hall nagyon szép, a személyzet nagyon segítőkész és barátságos, külön kiemelném a szobalányokat/asszonyokat!
2016. október 5.a párjával járt itt
A wellness részleg hatalmas, a szobák gyönyörűek, a sódomb is csodás. Valamiért rosszul aludtunk de ez lehet a mi problémánk mert más ágyhoz vagyunk szokva. . . széles választékú a svédasztalos étterem van! Egy wctől szokatlan hogy üvegajtaja van! Ez számunkra negatív volt! Ennél sokkal intimebb egy ilyen hely. Összességében tényleg nagyon jól éreztük magunkat!
2016. május 3.a párjával járt itt
A Saliris hotel az a hely,ahova férjemmel már többször is elszöktünk a szürke hétköznapokból. Nagyon modern,tiszta. A szobák kényelmesek,megfelelő alapterületűek. Kipróbáltuk már a standard és a standard plussz,sódombra néző szobát is.
2016. május 3.családjával járt itt
Sokszor hallottam hírét a hegyről lefolyó gyógyvíznek, a természet alkotta fürdőnek, a gyönyörű környezetnek. Aztán csend - néma csend - majd hírek arról, hogy luxusszálloda épült erre a csodára. Megjelent a PÉNZ, mint a mindent mozgató rugó. Beleharapott a domboldalba! E sebet tervezők-építők sok-sok munkával begyógyították.
Hunguest Saliris Egerszalók - Medence/kertHunguest Saliris Egerszalók - Belső
2016. március 29.gyerekekkel járt itt
Két napot töltöttünk el családommal ebben a jó hotelben. A sok medence minden korosztály számára ad megfelelő kikapcsolódási lehetőséget. A gyerekek nagyon élvezték a vízbe ugrálást, még szaltókat is lehet csinálni annak aki tud, van hozzá megfelelő vízmélység. Éjjel kicsit meleg volt a szobában, ki kellett nyitni az ablakot.
2015. november 12.a párjával járt itt
Az idén második alkalommal tértünk vissza pihenni. Kellemes környezet, remek kikapcsolódási lehetőség. De azért csak sikerült a kicsekkolásra elrontani a vendég kedvét. Történt ugyanis hogy kicsekkolásnál többet fizettettek ki velünk, mint amit fogyasztottunk a étteremben. A feleségem rögtön észrevette és reklamált is.
2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A környezet és a szálloda elhelyezkedése gyönyörű.A masszázs minősége gyenge,nincs egyéb szórakozási lehetőségek a szállodában,vagy ha van is elég körülményes Pl. billiárd.Összességében elégedettek voltunk.Köszönettel:Varga Attila.
2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Tisztelt Cím!

Elégedettek voltunk a szálloda szolgáltatásaival.
Viszont nem tetszett, hogy utázás elött felmérték, hogy két éves gyermekkel megyünk, ennek ellenére olyan szobát biztosítottak, amely "zengett" a felnőttek mulatozásától, amit bárból behallatszó rendezvény miatt mindkét nap késő estig végighallgattunk.
2015. január 20.barátokkal járt itt
Már többször jártunk ebben a szállodában baráti társasággal. A szobák kényelmesek, de most a leghidegebb napokon, szilveszterezni érkeztünk, és bizony fáztunk a szobában, csak másnapra sikerült a hibát kijavítani. A konyha remek, a fürdő nagyon jó. A szilveszteri este szervezése nagy csalódást okozott.
2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Igazándiból már többször voltunk a családommal a Saliris-ben és mindig nagyon jól éreztük magunkat ezért is válasszuk szinte minden évben. Viszont most nagyon csalódtam egy dologban. Amikor a bár részben voltunk azt tapasztaltam hogy a felszolgálók nem igazán törődtek azzal hogy vendégek érkeztek és esetleg szeretnének fogyasztani, oda kellett menni és kérni kellett mi több az italt sem hozták oda hanem nekünk kellett elhozni az asztalunkhoz.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád