bakancslistás volt :)

Anyukám Mondta Étterem EncsAnyukám Mondta Étterem Encs a térképen

Kiváló 2017. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. november 2.
Encs,maga a település rémálom.Mikor beértünk megijedtem hogy itt hogy lehet ekkorát alkotni.Mivel már olvastam róluk sokat ,és fel voltam készülve az élményre nem nagyon kellett volna meglepödnöm.De mégis.Tudtam hogy kivülről semmit mondó az épület és hogy hol van..Azt is hogy ha belépünk mi fog fogadni.
Tokaj borvidéken kirándultunk,és tudtam h ezt sem hagyjuk ki,és itt fogunk enni majd.Mivel olasz étel és étterem kedvelő vagyok ,ez egyértelmű volt.Azt is olvastam h foglalni érdemes ,de nem hittem el h hetfői napon is lehet telthaz,igy mi csak "Beestünk"És nem tudtam fogalni mert nem tudtuk megsaccolni mikor érünk oda mivel jo messziről érkeztünk(350km).Parkoló teli.Picit várni kellett míg a pincér szerzett asztalt .Addig Isteni kávet ittunk az fogadó térbe.csillagos ötös volt.
Pizzát választottunk.Rengetegen voltak ,kicsit ijesztő szamomra ez a tömeg,mint valami sáska járás xd
DE érthető hogy miert.
Figyelmes fiatal ,nyelveket beszelő pincérek vannak és rengetegen;)
A Kemencébe szinte belelátsz,pörög minden,de nincs fennakadás,ha már leültél nem kell sokat várni és jön az étel.
Másnap is ugyanitt ettünk ,akkor már fogaltunk,a kedves barátom mangalica karajt evett rántva,én pizzánál maradtam ,de szinte mindent megkostoltam volna az étlapról ,annyira ínycsiklandozó volt a kínálat.
MIndig itt szeretnék enni ez baj?:)Miért van ilyen messze?:)Másnap volt egy kis bibi ,amibe bele tudok kötni sajnos
A wc borzalmas állapatban volt ,szerintem nem volt takarítva egész nap
Gondoltam h kéne szólni...
Leszakdva a wc papír tartó, a kuka fullon teli kéztörlő papírral,és hát finoman szólva jo adag domestos elkellett volna a kagylóba is....De betudom annak hogy annyian vannak hogy idejük nincs erre.Inkabb kint pörögjön minden biztos ugy vannak vele.Megérte elmenni ide is ,nem kétség.Az étel minőségét nem írom le századszor is,h mennyire tökéletes ,mert mar előttem nagyon sokan megírták,minek ismeteljem:)Ez az eddigi number one,éles versenyben a számomra kedves akarattyai olasz éteremmel,amiről már írtam korábban.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Anyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Belső

Anyukám Mondta Étterem további értékelései

2024.03.27barátokkal
Az étel hideg volt, a kacsa máj teljesen nyers volt, a kiszolgálás nem az igazi, egy mosolyt nem igazán lehetett látni az arcukon! Es mindezekhez képest drága is, amivel nem lenne baj, ha finom eteleket kapna az ember! Nem ajánlom
2023.11.07a párjával
" TUCAT BRIÓS & KACSAMÁJ PÁSTÉTOM" Ez volt az étlapon, a pástétom finom volt, ám kaptunk a pástétomhoz 2 db toast kenyeret félbe vágva (igy lett összesen 4 db) bundáskenyér szerűen elkészítve, de hogy nem briós volt és nem fél tucat az biztos. A zsályás nyúlhoz tálalt mártás pedig túl volt sózva,...
2023.10.05családjával
Fantasztikus vendéglátás, a személyzet részéről kimagasló figyelem, kitűnő, ízletes ételek. Életem legfinomabb ebédjét fogyasztottam el, köszönöm. Pedig külföldön is elég sok helyen jártam már 59 év alatt, de ilyen kiszolgálásban még nem volt részem. Az ételek íze szinte földönkívüli volt. Ez...
Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Programokkal teli tavaszi hétvége