3860 Encs, Petőfi út 57.

Anyukám Mondta Étterem Encs vélemények

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A GPS segítségével könnyen megtaláltuk az eldugott helyen lévő éttermet. Asztalfoglalásunk nem volt, hétfòi nap lévén, karácsony hétében nem gondoltam, hogy szükséges. Sokan voltak az étteremben, szinte teltház volt, de sikerült egy szabad asztalt kapnunk. A berendezés inkább egyszerű, mint elegáns. Az étlapon átlagos, megszokott ételek szinte nem szerepeknek.
Debrecen

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kb. 3 éve készülök meglátogatni a "a legjobb vidéki éttermet". Mivel a közelben telelünk,Miskolctapolcáról nekivágunk a gasztrotúrának. Nem könnyű megtalálni,egy beugróban hátul leledzik,kivűlről mindössze 2 ajtónyi meg egy tábla jelzi. Az eddigi fotókból nem igazán sokat lehet kivenni,ezért csatolok nagylátószögü és átnézeti képeket is.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Nagyon finoman főznek, jó minőségű alapanyagokból. Minidg sokan vannak, érdemes előre foglalni. Az étterem kivüről, szolid, bent sem mondható elegánsnak, látszik a nagy forgalom, kopottas. Az árak az ételek minőségéhez igazodnak. Ajánlom mindenkinek aki egy ízletes ebédet, vagy vacsorát szeretne. Fru

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
Az étterem bejárata nem ígér annyit, mint a belbecs tartalmaz. Nagyon kellemes hangulatú, családias a légkör. Az alkalmazottak gyorsak, kedvesek, precízek. Az asztaloknál többször érdeklődnek, hogy minden rendben van-e. A magyar konyha ízeit, remekül ötvözik az olasz és a mediterrán ízvilággal. Fantasztikus ízekkel lepik meg a vendégeket.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Elég eldugott helyen van, egy üzletsor közepén, a 3-as főúttól 300 méterre, de megtaláltuk. A parkoló motorok részére ingyenes, a bejárat pici és szolíd semmi extra. Bent recepció, profi kiszolgálás. Viszont helyet foglalni kellett volna, de szerencsénk volt mert egy foglaló jelezte később érkezik így jó asztalunk is lett.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Heten érkeztünk ebédre, telefonos egyeztetés után. A bejárat nem ígért sokat, szolid, egyszerű, de amint belépünk egy kedves, szimpatikus, kellemes hangulatot árasztó környezetbe csöppentünk. A finom zsongás, a pincérek figyelmessége megkapó. Pl. a legéhesebb (4 éves unokánk) kapott legelsőként enni. Ízléses szervírozással, ízletes ételek kerültek az asztalunkra.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Betértünk ebbe az étterembe sajnos. A pincér közölte, hogy egy félóránk van enni, mert foglalt az asztal. A fiam rántott borjulábszárat kért zöldségkörettel, én valami ragacsos oldalast krumplipürével. Tömve volt a hely, amire azóta sem jöttem rá miért. Egy gyalult deszkadarabon ami le volt teritve egy zsírpapírral hoztak egy tenyérnyi oldalast és bádogbögrében 2 kanál krumplipürét.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal jártam ott, itt vacsoráztunk a 25. házassági évfordulónk alkalmából. Sajnos már az asztalfoglalás sem volt túl egyszerű, a vacsorából estebéd lett, mert csak délutáni időpontot tudtak adni, pedig időben több héttel előtte próbáltunk helyet foglalni. A hely megközelíthetősége és a parkolás sajnos nem túl egyszerű.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kissé eldugott helyen kialakított étterem belülről lenyűgöző látvánnyal fogad. A régi stílust kedvelőknek nem szabad kihagyniuk. Látványos a bent, kemencében készített tésztafélék. Csak előre foglalással biztos a hely, erre figyeljen oda mindenki. És ami még fontos, az árak sajnos nem egészen a földön járnak, de azért megfizethető.

lolly TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Encs,maga a település rémálom. Mikor beértünk megijedtem hogy itt hogy lehet ekkorát alkotni. Mivel már olvastam róluk sokat ,és fel voltam készülve az élményre nem nagyon kellett volna meglepödnöm. De mégis. Tudtam hogy kivülről semmit mondó az épület és hogy hol van. . Azt is hogy ha belépünk mi fog fogadni.

Legnépszerűbb csomagok Encsen és környékén
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.221,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.20.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.11. - 2020.04.30.
Rátka
2020.02.19. - 2021.02.20.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Irota EcoLodge
Irota
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.03.12. - 2021.02.20.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.613,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.30.
Szakal Vendégház
Aggtelek
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.01.01.
Margaréta Panzió
Sárospatak
2020.04.10. - 2020.04.12.
Aranygombos Fogadó
Telkibánya

Szállodák Encs környékén
Aurora Hotel Encs
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Tavaszi hétköznapok - kastélyban (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)
Téli feltöltődés (min. 2 éj)

Anyukám Mondta Étterem EncsX