3860 Encs, Petőfi út 57.

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még tartoztunk magunknak ezzel a látogatással. Itt volt az ideje. Ahogy kell, e-mailben időben helyet foglaltam, kb. időben meg is érkeztünk, és megállapítottuk, hogy nem adják ingyen a hírnevet nyilván, de itt őrzik is, amennyire lehet. Tiszta, szép asztal várt, nem valami fényes helyen, de éppen megfelelt. A kiszolgálásra semmi panasz nem lehet.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 9.
Alapvetően jó hely, a személyzet messze átlagon felüli, kimagasló. A levesek és a pizza kifogástalan volt, a borjúmáj viszont nem volt átsütve, rágós volt! Ezt a felszolgáló is megjegyezte, mikor látta hogy a nagy része megmaradt, mielőtt még mondtuk volna. Sajnos emiatt nem érdemli meg a hely legjobb vidéki étterem címet! .

2020. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 24.
Nagy izgalommal érkeztünk a Michlein-csillagos étterembe egy vacsorát elfogyasztani. A gastronómiai élményhez méltónak bizonyult a napi steak választás. Az első falat után azonban nagy csalódás ért bennünket, hiszen a steak kemény és rágós volt, és emellett íze is savanyú volt. A mellé rendelt vajas zöldségek homokszemcséktől recsegtek, a brokkoli pedig idejétmúltan kivirágzott.

Bizsu TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A GPS segítségével könnyen megtaláltuk az eldugott helyen lévő éttermet. Asztalfoglalásunk nem volt, hétfòi nap lévén, karácsony hétében nem gondoltam, hogy szükséges. Sokan voltak az étteremben, szinte teltház volt, de sikerült egy szabad asztalt kapnunk. A berendezés inkább egyszerű, mint elegáns. Az étlapon átlagos, megszokott ételek szinte nem szerepeknek.
Debrecen

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kb. 3 éve készülök meglátogatni a "a legjobb vidéki éttermet". Mivel a közelben telelünk,Miskolctapolcáról nekivágunk a gasztrotúrának. Nem könnyű megtalálni,egy beugróban hátul leledzik,kivűlről mindössze 2 ajtónyi meg egy tábla jelzi. Az eddigi fotókból nem igazán sokat lehet kivenni,ezért csatolok nagylátószögü és átnézeti képeket is.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Nagyon finoman főznek, jó minőségű alapanyagokból. Minidg sokan vannak, érdemes előre foglalni. Az étterem kivüről, szolid, bent sem mondható elegánsnak, látszik a nagy forgalom, kopottas. Az árak az ételek minőségéhez igazodnak. Ajánlom mindenkinek aki egy ízletes ebédet, vagy vacsorát szeretne. Fru

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
Az étterem bejárata nem ígér annyit, mint a belbecs tartalmaz. Nagyon kellemes hangulatú, családias a légkör. Az alkalmazottak gyorsak, kedvesek, precízek. Az asztaloknál többször érdeklődnek, hogy minden rendben van-e. A magyar konyha ízeit, remekül ötvözik az olasz és a mediterrán ízvilággal. Fantasztikus ízekkel lepik meg a vendégeket.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Elég eldugott helyen van, egy üzletsor közepén, a 3-as főúttól 300 méterre, de megtaláltuk. A parkoló motorok részére ingyenes, a bejárat pici és szolíd semmi extra. Bent recepció, profi kiszolgálás. Viszont helyet foglalni kellett volna, de szerencsénk volt mert egy foglaló jelezte később érkezik így jó asztalunk is lett.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Heten érkeztünk ebédre, telefonos egyeztetés után. A bejárat nem ígért sokat, szolid, egyszerű, de amint belépünk egy kedves, szimpatikus, kellemes hangulatot árasztó környezetbe csöppentünk. A finom zsongás, a pincérek figyelmessége megkapó. Pl. a legéhesebb (4 éves unokánk) kapott legelsőként enni. Ízléses szervírozással, ízletes ételek kerültek az asztalunkra.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Betértünk ebbe az étterembe sajnos. A pincér közölte, hogy egy félóránk van enni, mert foglalt az asztal. A fiam rántott borjulábszárat kért zöldségkörettel, én valami ragacsos oldalast krumplipürével. Tömve volt a hely, amire azóta sem jöttem rá miért. Egy gyalult deszkadarabon ami le volt teritve egy zsírpapírral hoztak egy tenyérnyi oldalast és bádogbögrében 2 kanál krumplipürét.

Legnépszerűbb csomagok Encsen és környékén
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.31.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.28.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
5 nap/4 éjszaka 18.630,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, bowlingozással, horgászjeggyel és csónakázással
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.30. - 2021.08.08.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 24.416,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.23. - 2021.01.03.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 20.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2020.12.23.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 16.225 Ft/fő/éj ártól; teljes ellátással, pénteken borkóstolóval egybekötött vacsorával, élményszüreti programokkal, ajándék Tokaji musttal, túrázási és sportolási lehetősséggel, wellness használattal
2020.09.11. - 2020.11.01.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.04. - 2020.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, sütisarokkal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.

Szállodák Encs környékén
Kikelet Club Hotel Encs
Augusztus 20. - kastélyban (min. 4 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Anyukám Mondta Étterem EncsX