3860 Encs, Petőfi út 57.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Csak dicséretet olvastam a helyről, így hát nagy várakozással tértünk be egy kis kitérővel a sárospataki vár látogatása után. Otthonos, barátságos berendezés fogadott, egyáltalán nem sznob. Rendkívül segítőkész, szimpatikus, mosolygós pincérnőt kaptunk; amit ajánlott, mind telitalálat volt. A kapott ételek nemcsak a hasunknak, hanem a szemünknek is csodásak voltak, igazi gasztro-élményben volt részünk.
Budaörs
Ábrahámhegy

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még tartoztunk magunknak ezzel a látogatással. Itt volt az ideje. Ahogy kell, e-mailben időben helyet foglaltam, kb. időben meg is érkeztünk, és megállapítottuk, hogy nem adják ingyen a hírnevet nyilván, de itt őrzik is, amennyire lehet. Tiszta, szép asztal várt, nem valami fényes helyen, de éppen megfelelt. A kiszolgálásra semmi panasz nem lehet.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 9.
Alapvetően jó hely, a személyzet messze átlagon felüli, kimagasló. A levesek és a pizza kifogástalan volt, a borjúmáj viszont nem volt átsütve, rágós volt! Ezt a felszolgáló is megjegyezte, mikor látta hogy a nagy része megmaradt, mielőtt még mondtuk volna. Sajnos emiatt nem érdemli meg a hely legjobb vidéki étterem címet! .

2020. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 24.
Nagy izgalommal érkeztünk a Michlein-csillagos étterembe egy vacsorát elfogyasztani. A gastronómiai élményhez méltónak bizonyult a napi steak választás. Az első falat után azonban nagy csalódás ért bennünket, hiszen a steak kemény és rágós volt, és emellett íze is savanyú volt. A mellé rendelt vajas zöldségek homokszemcséktől recsegtek, a brokkoli pedig idejétmúltan kivirágzott.

Bizsu TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A GPS segítségével könnyen megtaláltuk az eldugott helyen lévő éttermet. Asztalfoglalásunk nem volt, hétfòi nap lévén, karácsony hétében nem gondoltam, hogy szükséges. Sokan voltak az étteremben, szinte teltház volt, de sikerült egy szabad asztalt kapnunk. A berendezés inkább egyszerű, mint elegáns. Az étlapon átlagos, megszokott ételek szinte nem szerepeknek.
Debrecen

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kb. 3 éve készülök meglátogatni a "a legjobb vidéki éttermet". Mivel a közelben telelünk,Miskolctapolcáról nekivágunk a gasztrotúrának. Nem könnyű megtalálni,egy beugróban hátul leledzik,kivűlről mindössze 2 ajtónyi meg egy tábla jelzi. Az eddigi fotókból nem igazán sokat lehet kivenni,ezért csatolok nagylátószögü és átnézeti képeket is.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Nagyon finoman főznek, jó minőségű alapanyagokból. Minidg sokan vannak, érdemes előre foglalni. Az étterem kivüről, szolid, bent sem mondható elegánsnak, látszik a nagy forgalom, kopottas. Az árak az ételek minőségéhez igazodnak. Ajánlom mindenkinek aki egy ízletes ebédet, vagy vacsorát szeretne. Fru

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
Az étterem bejárata nem ígér annyit, mint a belbecs tartalmaz. Nagyon kellemes hangulatú, családias a légkör. Az alkalmazottak gyorsak, kedvesek, precízek. Az asztaloknál többször érdeklődnek, hogy minden rendben van-e. A magyar konyha ízeit, remekül ötvözik az olasz és a mediterrán ízvilággal. Fantasztikus ízekkel lepik meg a vendégeket.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Elég eldugott helyen van, egy üzletsor közepén, a 3-as főúttól 300 méterre, de megtaláltuk. A parkoló motorok részére ingyenes, a bejárat pici és szolíd semmi extra. Bent recepció, profi kiszolgálás. Viszont helyet foglalni kellett volna, de szerencsénk volt mert egy foglaló jelezte később érkezik így jó asztalunk is lett.

Gyuszipapa TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Heten érkeztünk ebédre, telefonos egyeztetés után. A bejárat nem ígért sokat, szolid, egyszerű, de amint belépünk egy kedves, szimpatikus, kellemes hangulatot árasztó környezetbe csöppentünk. A finom zsongás, a pincérek figyelmessége megkapó. Pl. a legéhesebb (4 éves unokánk) kapott legelsőként enni. Ízléses szervírozással, ízletes ételek kerültek az asztalunkra.

Legnépszerűbb csomagok Encsen és környékén
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 25.798,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.23. - 2020.12.28.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.25. - 2021.10.25.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.10.26. - 2021.10.25.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 12.402 - 15.946,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.22. - 2020.12.23.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.29. - 2021.05.31.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
4 nap/ 3 éjszaka 16.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, állatfarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.28.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 24.450 - 46.597,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.05. - 2022.10.03.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
2020.01.01. - 2020.12.31.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.01. - 2021.10.25.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.370,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy óra ingyenes kerékpár kölcsönzéssel és túraútvonallal, egy óra ingyenes bowlingozással, egy napos horgász napijeggyel és csónakázással
2020.08.31. - 2020.11.29.

Szállodák Encs környékén
Kikelet Club Hotel Encs
Aurora Hotel Encs
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Őszi káprázat - kastélyban (min. 2 éj)
Őszi szünet és Mindenszentek (min. 2 éj)

Anyukám Mondta Étterem EncsX