3860 Encs, Petőfi út 57.

Anyukám Mondta Étterem Encs vélemények

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A GPS segítségével könnyen megtaláltuk az eldugott helyen lévő éttermet. Asztalfoglalásunk nem volt, hétfòi nap lévén, karácsony hétében nem gondoltam, hogy szükséges. Sokan voltak az étteremben, szinte teltház volt, de sikerült egy szabad asztalt kapnunk. A berendezés inkább egyszerű, mint elegáns. Az étlapon átlagos, megszokott ételek szinte nem szerepeknek.
Debrecen

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kb. 3 éve készülök meglátogatni a "a legjobb vidéki éttermet". Mivel a közelben telelünk,Miskolctapolcáról nekivágunk a gasztrotúrának. Nem könnyű megtalálni,egy beugróban hátul leledzik,kivűlről mindössze 2 ajtónyi meg egy tábla jelzi. Az eddigi fotókból nem igazán sokat lehet kivenni,ezért csatolok nagylátószögü és átnézeti képeket is.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Nagyon finoman főznek, jó minőségű alapanyagokból. Minidg sokan vannak, érdemes előre foglalni. Az étterem kivüről, szolid, bent sem mondható elegánsnak, látszik a nagy forgalom, kopottas. Az árak az ételek minőségéhez igazodnak. Ajánlom mindenkinek aki egy ízletes ebédet, vagy vacsorát szeretne. Fru

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
Az étterem bejárata nem ígér annyit, mint a belbecs tartalmaz. Nagyon kellemes hangulatú, családias a légkör. Az alkalmazottak gyorsak, kedvesek, precízek. Az asztaloknál többször érdeklődnek, hogy minden rendben van-e. A magyar konyha ízeit, remekül ötvözik az olasz és a mediterrán ízvilággal. Fantasztikus ízekkel lepik meg a vendégeket.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Elég eldugott helyen van, egy üzletsor közepén, a 3-as főúttól 300 méterre, de megtaláltuk. A parkoló motorok részére ingyenes, a bejárat pici és szolíd semmi extra. Bent recepció, profi kiszolgálás. Viszont helyet foglalni kellett volna, de szerencsénk volt mert egy foglaló jelezte később érkezik így jó asztalunk is lett.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Heten érkeztünk ebédre, telefonos egyeztetés után. A bejárat nem ígért sokat, szolid, egyszerű, de amint belépünk egy kedves, szimpatikus, kellemes hangulatot árasztó környezetbe csöppentünk. A finom zsongás, a pincérek figyelmessége megkapó. Pl. a legéhesebb (4 éves unokánk) kapott legelsőként enni. Ízléses szervírozással, ízletes ételek kerültek az asztalunkra.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Betértünk ebbe az étterembe sajnos. A pincér közölte, hogy egy félóránk van enni, mert foglalt az asztal. A fiam rántott borjulábszárat kért zöldségkörettel, én valami ragacsos oldalast krumplipürével. Tömve volt a hely, amire azóta sem jöttem rá miért. Egy gyalult deszkadarabon ami le volt teritve egy zsírpapírral hoztak egy tenyérnyi oldalast és bádogbögrében 2 kanál krumplipürét.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal jártam ott, itt vacsoráztunk a 25. házassági évfordulónk alkalmából. Sajnos már az asztalfoglalás sem volt túl egyszerű, a vacsorából estebéd lett, mert csak délutáni időpontot tudtak adni, pedig időben több héttel előtte próbáltunk helyet foglalni. A hely megközelíthetősége és a parkolás sajnos nem túl egyszerű.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kissé eldugott helyen kialakított étterem belülről lenyűgöző látvánnyal fogad. A régi stílust kedvelőknek nem szabad kihagyniuk. Látványos a bent, kemencében készített tésztafélék. Csak előre foglalással biztos a hely, erre figyeljen oda mindenki. És ami még fontos, az árak sajnos nem egészen a földön járnak, de azért megfizethető.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Encs,maga a település rémálom. Mikor beértünk megijedtem hogy itt hogy lehet ekkorát alkotni. Mivel már olvastam róluk sokat ,és fel voltam készülve az élményre nem nagyon kellett volna meglepödnöm. De mégis. Tudtam hogy kivülről semmit mondó az épület és hogy hol van. . Azt is hogy ha belépünk mi fog fogadni.

Legnépszerűbb csomagok Encsen és környékén
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.02. - 2021.04.02.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2018.12.22. - 2020.12.29.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Termál Panzió
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, fürdőbelépővel, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.08. - 2020.12.31.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 12.456 - 16.609,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.02. - 2022.01.02.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.14. - 2021.04.02.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 17.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.05.24.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2020.03.13. - 2020.06.01.
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.04. - 2020.08.31.

Szállodák Encs környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Encs
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Encs
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)

Anyukám Mondta Étterem EncsX