Éva Cukrászda Encs

Aurora Hotel Miskolctapolca

Éva Cukrászda Encs vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2022. október 24.családjával járt itt
Családi ügyintézés közben találtam rá erre a kedves kávézóra ill. cukrászdára. A felszlogáló hölgy kedves, és barátságosan fogadott ebben a nagyon szép környezetben. A választott sütiket és a kávét csak dícsérni tudom, nagyon finom volt minden. A választékot megirigyelheti néhány nagyobb városban levö cukrászda is, olyan gazdag!
Kiváló 2017. július 24., csoporttal járt itt
Barátságos, gyors kiszolgálás, nagy választék sütikből és fagyiból is. Különleges és hagyományos sütik is megtalálhatóak, kiadós, nagy szeletek és árban is megfelelőek. 20 fős csoporttal jártam itt, mindenki talált ízlésének megfelelő sütit és fagyit. Ott-tartózkodásunk alatt minden nap elmentünk és mást kóstoltunk meg. Ha erre járunk máskor is betérünk ide.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2017. június 14.családjával járt itt
Magyarország egyik legjobb cukija egy kisvárosban, Encsen bújik meg. Aki egyszer megízleli a torták, sütik, fagyik valamelyikét, biztos, hogy megjegyzi a helyet, s visszatér. Nagyon sokan járnak át Kassa környékéről is. A kiszolgálás gyors és rendkívül barátságos. Választékuk nagy, akadnak helyi specialitások, de az országtorta is azonnal felkerül az "étlapra" nyaranta. Ajánlom, ismerjék meg, nem fognak csalódni.