mcmp90

mcmp90 adatlapja

Regisztráció2014.07.23
Utoljára itt2015.08.22

Átlagos 2015. augusztus 21.családjával járt itt
A Pataki cukrászdát nem kell bemutatni a környéken élőknek. Mindig is a magas színvonalú cukrászati termékeket képviselte. Konkurenciáját magasan felülmúlta hosszú éveken keresztül. A szülinapi és egyéb eseményeink tortáit minden esetben náluk vettük az ára ellenére, ugyanis tudtuk, hogy kimagaslóan jó minőséget képviselnek.
2014. július 23.a párjával járt itt
Köszönjük a vendéglátást! Az ételek frissek és háziasan finomak, a kiszolgálás tökéletes, az ételek mennyisége bőven meghaladta a vártakat. Mindenkinek nagyon ajánlom aki szeretne egy jót enni. Ha szőrszálhasogatóak akarunk lenni, két észrevétel van a hellyel kapcsolatban:
A nagy vendégforgalom miatt az abroszok napi cseréje vélhetően kicsit kevés.
Kiváló 2014. július 26.családjával járt itt
Nem olyan régen voltunk itt családommal 6-an pizzázni. Igazi olasz tészta recept alapján igazán finom és ízes pizzákat készítenek. Nem vagyok elfogult, de sajnálom, hogy Budapesten még nem találtam ilyen pizzériát. A hely hangulata nagyon magával ragadó, a régi újságok amik díszítik a helyet a múltba csöppentik vissza az embert.