Illés Pince Erdôbénye

Gyenge
Szörnyű
4,5Ár / érték
4,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.20-ig
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
85.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Illés Pince Erdôbénye vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 246 városban járt márFelfedező - 2646 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 75898 feltöltött kép
Kiváló 2022. április 30., csoporttal járt itt
Erdőbényén a Honvéd üdülőben nyaraltunk a nagyszülőkkel. Az egyik általuk ajánlott programjavaslat volt az Illés Pince, ahová csoportos borkóstolót szerveztek. A pince az 1650-es években épült, 2 szintes, 7 ága van a családi pincerendszernek. A borkínálatban Tokaj-Hegyalja szőlői jelennek meg, melyből a kóstoló során ízelítőt kaptunk.
4Tisztaság
Kiváló 2021. október 20.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom a régiót aki igazán ízletes bort szeretne fogyasztani! Zamatos es tökéletes! Ez kell egy kikapcsolódáshoz
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 329 városban járt márFelfedező - 796 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 13378 feltöltött kép
Kiváló 2020. augusztus 2.a párjával járt itt
Nem is értem, többször jártam már itt, képet is raktam fel évekkel ezelőtt, de még nem értékeltem? Nahát. . . szóval, utoljára egy hete lehettem itt, nem véletlenül járok ide, először volt csak véletlen, de az évekkel ezelőtt volt már. Ráakadni a nagy útelágazásnál nem nehéz. Kívülről nem látszik, hogy mit is rejt a föld mélye.
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Illés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - BelsőIllés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - BelsőIllés Pince Erdôbénye - BelsőIllés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - BelsőIllés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - Egyéb
Még több kép (6 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Kiváló 2013. november 27.a párjával járt itt
Két hete töltöttünk egy nagyon kellemes hétvégét Erdőbényén a Magita Hotelben. A csomaghoz tartozott egy három boros kóstoló a közeli Illés pincében. Már péntek este átsétáltunk a férjemmel,mert valóban csak egy nagyon rövid kis sétára van a szállodától.
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Illés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - Külső képIllés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - Külső képIllés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - EgyébIllés Pince Erdôbénye - Belső
Még több kép (6 db) >>