Illés Pince Erdőbénye

2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Illés Pince Erdőbénye vélemények

Kiváló 2022. április 30., csoporttal járt itt
Erdőbényén a Honvéd üdülőben nyaraltunk a nagyszülőkkel. Az egyik általuk ajánlott programjavaslat volt az Illés Pince, ahová csoportos borkóstolót szerveztek. A pince az 1650-es években épült, 2 szintes, 7 ága van a családi pincerendszernek. A borkínálatban Tokaj-Hegyalja szőlői jelennek meg, melyből a kóstoló során ízelítőt kaptunk.
Kiváló 2021. október 20.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom a régiót aki igazán ízletes bort szeretne fogyasztani! Zamatos es tökéletes! Ez kell egy kikapcsolódáshoz
2055
Kiváló 2020. augusztus 2.a párjával járt itt
Nem is értem, többször jártam már itt, képet is raktam fel évekkel ezelőtt, de még nem értékeltem? Nahát. . . szóval, utoljára egy hete lehettem itt, nem véletlenül járok ide, először volt csak véletlen, de az évekkel ezelőtt volt már. Ráakadni a nagy útelágazásnál nem nehéz. Kívülről nem látszik, hogy mit is rejt a föld mélye.
Illés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - BelsőIllés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - BelsőIllés Pince Erdőbénye - BelsőIllés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - BelsőIllés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Kiváló 2013. november 27.a párjával járt itt
Két hete töltöttünk egy nagyon kellemes hétvégét Erdőbényén a Magita Hotelben. A csomaghoz tartozott egy három boros kóstoló a közeli Illés pincében. Már péntek este átsétáltunk a férjemmel,mert valóban csak egy nagyon rövid kis sétára van a szállodától.
Illés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - Külső képIllés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - Külső képIllés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - EgyébIllés Pince Erdőbénye - Belső