3121 Salgótarján-Eresztvény, HRSZ 025

Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény a térképen

Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény értékelése:

1. helyezett az 1 salgótarján-eresztvényi szállás közül

Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény bemutatkozása

Salgótarján-Eresztvényben található a háromcsillagos Salgó Hotel, amely egy természetvédelmi területen, erdei környezetben kínál nyugodt kikapcsolódást a Cserhát, a Mátra és a Karancs hegységek találkozásánál.

Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény képei

Szállások Salgótarján-Eresztvény városában
Wellness csomagok Salgótarján-Eresztvény városában

Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Egy éjszakát töltöttünk itt, kicsit későn értünk (1/2 8-kor)ide, már nem volt konyha, nem tudtunk vacsorázni. A szoba nagyon kicsi, de tiszta bár egy szék kellett volna, mert nem volt hova pakolni. A reggeli nagyon gyenge volt, de kárpótlásul kaptunk kávét. A szálló szép helyen van, de a retro kifejezés is túl jó ahhoz, hogy szálloda kategóriába tegyük ezt a helyet.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5.
Zseniálisan kedves staff, olyan útbaigazítást kaptunk, hogy három napnyi programunk lett tőle. Imádtam, hogy miattunk és egy másik telelő pár miatt még Karácsony előestéjén is nyitva tartottak, és mindez a munkamoraljukon semmit nem rontott. Az ígért szolgáltatásokat hiba nélkül megkaptuk, és hozzá még nyugalmat, friss levegőt, gyönyörű tájat és barátságos hozzáállást is.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
A nyár kellős közepén látogattunk el a hotelbe,gyönyörű erdei környezetbe,reményekkel telve. Azért esett a választásunk a Salgó Hotelre,mert távol esik a város zajától,csendes,kristálytiszta a levegő,és vártúrákhoz ideális közelségben van. Négy napot töltöttünk itt. Talán,mert kevesen igényeltek félpanziót,nem svédasztalos volt a vacsora.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 6.
Négy napot töltöttem itt a családommal, nagyon szép környezetben van a hotel, teljesen bent az erdőben, egy hegyen. A megközelítése kiváló, végig aszfaltos út vezet fel, és az egész környék lenyűgöző. A svédasztalos vacsora remek, jó a választék, minden igényt kielégít. Egyedül a kényelemmel volt egy kis gond, érkezésünkkor a szobában hideg volt, később ez a probléma is megoldódott.

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
dec. 30. án érkeztünk a hotelbe, ami nagyon szép helyen található. kicsit hűvös volt, mikor megérkeztünk, de lassan a szobák is bemelegedtek. Elmentünk egyet sétálni és utána egy nagyon kellemes, hurka-kolbász, forralt boros kóstoló várt minket. Mindenből volt bőségesen az asztalon. Az esti cigányzenekar, a vacsora nagyon jó volt, talán még jobb is, mint a szilveszteri zenekar.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 3.
A 102-es szobában laktunk.
Sokat javítana ennek a szobának a kényelmén, ha
1.) fürdőszoba ajtajának a belső oldalán lenne 2-3 fogas, és
2.) lenne lehetőség a téli felső ruhák (kabátok) elhelyezésére.
Üdvözlettel: Harkai.
2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
Barátokkal kerestük fel a Karancs-Medves Tájvédelmi Körzetet túrázás cáljából. A szállodából rövid túrával megközelíthető a Salgó vára és a Somoskői vár is. Remek időnk volt, összességében a szállással elégedettek voltunk. A szilveszteri 5 fogásos menü rendkívül finomra és színvonalasra sikerült. A 4 nap alatt egyik reggel nem volt meleg víz, ez valószínűleg a teltházas kihasználtságnak tudható be.

Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.23-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 20.595 - 22.089,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2020.12.08. - 2019.12.08.

Szállodák Salgótarján-Eresztvény környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Salgótarján-EresztvényX