4,4
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Aquasziget Esztergom Esztergom bemutatkozása

A fedett területen lévő sodrófolyosóval, gejzírrel, nyakzuhanyokkal, vízeséssekkel, vízgombával és mászófallal felszerelt élménymedence sokak kedvence. A fáradt látogatók a pihenőmedencében vagy a jakuzziban töltődhetnek fel. A gyerekek biztonságos szórakozásáról a  vizet spriccelő bohóccal és mini csúszdával rendelkező gyerekmedence gondoskodik.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Aquasziget Esztergom Esztergom vélemények

Átlagos 2018. november 26.a párjával járt itt
Péntek délutáni napon voltunk novemberben. Fürdeni, kikapcsolódni jó hely, de csak este hat után. Amikor végett érnek a gyermek úszás oktatások és a szállodában lakók is elmennek vacsorázni. Addig kicsit zsúfoltak a medencék. Ami nagyon hiányzik télen az úszási lehetőség. Nincs az uszodában télre kialakított úszó medence.
Időpazarlás 2017. július 15.a párjával járt itt
Irreálisan magas árak - szerintem ez nem jó módja a megkülönböztetésnek. . ha nem Esztergomi vagy - Délután három óra után plusz kétezer forintot akartak tőlünk kérni csak azért mert vidékiek vagyunk! A péztáros kislány nagyon flegmán viselkedett miután rákérdeztünk, hogy miért is? Természetesen nem mentünk be ! !
Helyette egy kisebb, de barátságosabb strandon frissültünk fel!
Kihagyható 2017. február 13.gyerekekkel járt itt
Biztosan nem megyünk vissza. A fürdő, zsúfolt, piszkos. Ki nem tudtunk menni a folyosó zárva. A személyzet barátságtalan. a kabinokba macerás a bejutás. Az élmények nagy része nem működött, a wellnesszel egyetemben. Kisbabáknak egy apró medence (hiába van kiírva hgy felnőttek mellőzzék, ez nem valósul meg, a személyzet nem figyelmezteti a trollokat) nagyobb gyerekeknek semmi.
Átlagos 2016. június 12.gyerekekkel járt itt
Interneten olvastuk hogy most nyit és ezen hétvégén félárúak a jegyek. Igy megérte megnézni. De a pénztárnál kapott karszalag nem tudom, mire jó, az óra meg csak a szekrénynyitásra van kitalálva (pl az étteremben vásárolni nem lehet vele). Az öltöző nagyon kicsi - ha csak lehet, fürdőruhában érkezzen mindenki.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 118 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.