Café Madeleine Etyek

2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Café Madeleine Etyek vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Átlagos 2022. október 16.egyedül járt itt
Megláttam és betértem egy Bécsi kávéra. A pincérnő hamar hozta, de a látvány elmaradt a megszokottól. Általában üvegpohárban készítik csokiöntettel belül, a tetején habbal. Itt fehér csészében kaptam, habbal és csokiöntettel a tetején. az íze finom volt. Nagyon kellemes hely, szendvicsek, sütik is vannak. Mosdó 1 van és elég pici, de tiszta.
2022. augusztus 14.egyedül járt itt
A kistelepülésnek ez az egyetlen kávézója, illetve ahol süteményeket is lehet kapni, bár cukrászdának azért nem nevezném, mert ahhoz nem elég széles a kínálat. Vannak Etyeken retró kocsmák, valamint borbirtokok, ahol több helyütt éttermet is kialakítottak, szóval szerintem nagyon jól találtak meg egy piaci rést itt a Madeleine tulajdonosai.
Café Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - EgyébCafé Madeleine Etyek - Egyéb
2019. december 8.egyedül járt itt
A Madeleine café egy barátságos, szeretnivaló reggeliző kávézó. Kimérik Kattra Imre borait, 600 ft egy deci Chardonnay vagy rosé. 40 cm átmérőjű palacsinta 750 ft, melegszendvics 800, hideg túrógombóc 680.
A kiszolgálás nagyon kedves, vélhetően a tulajdonos hölgy áll a pultban.
Jómagam egy mézes citromos teát kértem, árára nem emlékszem, de nem volt vészes.
Jól éreztem magam ebben a kis kávézóban, szívesen betérnék máskor is.
Café Madeleine Etyek - Étel/italCafé Madeleine Etyek - Étel/italCafé Madeleine Etyek - BelsőCafé Madeleine Etyek - Étel/italCafé Madeleine Etyek - Külső képCafé Madeleine Etyek - Külső képCafé Madeleine Etyek - BelsőCafé Madeleine Etyek - Belső