Dogon Wellness Bár Felsőtárkány

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Dogon Wellness Bár Felsőtárkány vélemények

Kiváló 2023. augusztus 12.a párjával járt itt
Idén 5 napot volt szerencsénk a Hotelben tölteni, így mindent ki tudtunk próbálni. Wellness programjaink alatt itt fogyasztottunk néhány alkalommal. A kávé és a smoothie nagyon finom volt, a mangós - epres a kedvencünk lett. Érdemes kipróbálni! A pincérek, mint a szálloda más területein, itt is nagyon kedvesek és barátságosak voltak. Kedvenc Hotelünk marad továbbra is.
Dogon Wellness Bár Felsőtárkány - EgyébDogon Wellness Bár Felsőtárkány - Egyéb
Kiváló 2019. március 7.a párjával járt itt
Bambarás tartózkodásunk alatt az idén is minden nap természetesnek tartottuk, hogy a délutáni kávénkat, sütinket itt fogyasszuk el. A szomszéd asztalnál furcsa vita zajlott a vendégek és a felszolgáló között. Nem azt kapták, mint amit az étlapról rendeltek. Felszolgálónk azon nyomban felajánlotta, hogy x összegben lefogyaszthatják a hiányosságot.
Dogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - Étel/italDogon Wellness Bár Felsőtárkány - Étel/italDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - Étel/italDogon Wellness Bár Felsőtárkány - Étel/italDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - Étel/italDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Délutánonként szoktunk beülni a felsőtárkányi hotel Bambara Dogon-bárjába. Itt a laza előírású dress-code akár a fürdőköntöst is megengedi. A szenegáli fiú hol konga dobokkal tart autentikus afrikai zenebemutatót, hol pedig rózsavízzel permetezett almagerezdeket kínál. Nagyon finomak a koktélok, vagy éppen a kávék, melyek ilyenkor különösen jól esnek. Aztán újra irány a medence.
Kiváló 2016. november 27.a párjával járt itt
A Bár a Bambara Hotel wellness részén található, ha itt vagyunk minden egyes alkalommal fogyasztunk itt valamit én valami koktélt a nejem rendszeresen valami kávé különlegességet vagy valamilyen különleges kávét kostól meg, hiszen négy ország kávéit meg lehet itt kóstolni!
Kiszolgálás mindent szempontból kiváló volt!
Kellemes hangulatú, tiszta hely! Az árak viszont elég borsosak!
Dogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - BelsőDogon Wellness Bár Felsőtárkány - Belső