Grácia Étterem & Pizzéria Fertőd

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Grácia Étterem & Pizzéria Fertőd vélemények

2023. szeptember 22.barátokkal járt itt
Idén nyáron kétszer is ebédeltünk itt hétköznap, mind a kétszer Sopron felé menet. Nem a turistaforgalom közepén, mégis sokan járnak oda. Nyáron legfőbb erénye, hogy kerthelységben lehet enni, ahol nagyon szép virágládák vannak, árnyat adó ernyő alatt. Sajnos fotót nem készítettem. Három féle menü volt, ami ízletes volt.
2020. augusztus 5.a párjával járt itt
A múlt hétvégén Fertődön voltunk. A kastéllyal szemben lévő Gránátostól egy sok évvel ezelőtti rossz élmény elriasztott, de tudtam, hogy valahol van egy másik étterem is. Nehezen találtuk meg, de addig kérdezősködtem, míg végül csak odataláltunk. Szóval abban a bizonyos kanyarban jól jönne egy tájékoztató tábla, hogy hova bújtak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. április 4.a párjával járt itt
Fertődi kirándulásunk alkalmából tértünk be ebbe a hangulatos "bisztróba". Nagyon barátságos a kialakítás, a személyzet gyors, figyelmes és kedves volt. Az ételeket gyorsan szolgálták ki. Az én "Húsleves gazdagon" nevű levese inkább volt egy jobb féle erőleves répával és borsóval, mint igazi húsleves.