Esterházy Kastélyszálló Fertőd ★★★

Esterházy Kastélyszálló Fertőd
9431 Fertőd, Joseph Haydn út 2.

Esterházy Kastélyszálló Fertőd a térképen

Esterházy Kastélyszálló Fertőd vélemények

varadym TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A másik nagy kedvencem kastélyom a Festetics mellet, igaz itt nincs annyi kiállítóterem mint Keszthelyen, de cserébe a park és a szállás is kárpótol. Gyönyörű az egész az épület, a park.. minden. A szállás korabeli 8nyilván nem eredet) bútorokkal berendezve, egy szóval kastélyszálló és nem wellness szálló.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 4.
Parkolás a kastélyon kívül van és a szállásig még kell bőven gyalogolni,ez egy idősebb párnak azért körülményesebb. Maga a kastély és a szállás tökéletesen visszaadja a kor életérzését. A szobák tiszták, tágasak és nagyon jó a kilátás. Pihenni tökéletesen lehet akár csak sétálgatni a környéken. Az étkezés a szemközti csárdában van, ahol nagyon finom ételeket tálal a kedves személyzet.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Még a nyár folyamán kaptuk a lehetőséget, hogy egy hosszú hétvégét eltölthetünk a fertődi Eszterházy kastélyban. Az október 23-ai hosszú hétvégét választottuk. Kisebb kitérőkkel tarkított utunk után viszonylag késő értünk oda, már erősen sötét volt. A sorompóval lezárt bejáróhoz értünk, ahol a csengőt megnyomva be is engedtek minket.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy Haydn-koncert miatt utaztunk Esterházára és mivel házassági évfordulónk volt,gondoltuk,kipróbáljuk a kastélyszállót. Barokk pompát,kivételes minőségű ágyneműt ígértek. Érkezésünkkor tapasztaltuk,hogy mindez barokkos túlzás. A nappali szépen volt berendezve,a háló kényelmesen (átlagos franciaágy IKEA matraccal).

Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, ajándék pezsgővel, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus dekorációval, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Fertőd környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

FertődX