Sugar

Sugar adatlapja

Regisztráció2013.09.01
Utoljára itt2014.02.09

Kiváló 2013. szeptember 1.a párjával járt itt
Többször voltam már ebben az étteremben. Amit szeretnék kiemelni,az a fantasztikus felszolgálás. Nagyon tetszik,ahogy csinálják,figyelmesek,humorosak,de nem tolakodók. Igazán ez az,ami visszavisz ide. Talán külön válogatás van? Persze remek az étel-ital és a capuccinójuk jobb,mint Itáliában! :-)Ha valaki biztosra akar menni,csak ajánlani tudom a helyet!
Kiváló 2013. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Aki erre jár,feltétlenül keresse meg az éttermet,megéri! Nagyon hangulatos a hely,voltunk már tavasszal bent és nyáron kint. Ez alkalommal megismerkedhettünk az étterem örökbefogadott macskájával(megnyugtatok mindenkit remek dolga van). Az étlapról családom minden tagja tudott kedvére valót választani,remek volt mindegyik.
Kiváló 2013. szeptember 28.a párjával járt itt
Férjem születésnapját töltöttük Villányban. Bockéknál szálltunk meg és ebben az étteremben rendeltem meg a borvacsorát plusz meglepetésként szülinapi tortát. A vacsora nagyon finom volt,bár olyan mennyiségben ,ami meghaladta képességeinket. Több fogással kellett volna megbirkóznunk és persze a hozzávaló borokkal.