Makkos Vendéglő Fonyód
8640 Fonyód, Hunyadi János u. 7.

Makkos Vendéglő Fonyód a térképen

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 3.
Balatonfenyvesre utaztunk. Megálltunk Fonyódon megnézni néhány dolgot. Közben megéheztünk. Az éttermet előre kinéztük. Nagyon meleg volt, ezért fontos, hogy hűs helyen legyen. Olyan volt. kellemes teraszos hely. A rendelést hamar felvették. Finom volt a limonádé. Hozták a levest hamar, Utána a főfogást is. Jó adagok voltak. És az árhoz képest ízletesek.

Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 31.
Szedett- vedett épület. Sátor. Igénytelen külső. Inkább egy kocsma. Ennek ellenére az ételek rendkívül frissek, finomak. A kiszolgálás kedves, udvarias, gyors. Az ár érték arány normális. Jól éreztem magam. Az étteremre viszont ráférne egy rendrakás, némi festés a kopott tárgyakra, nem lenne baj, ha a raktárba való, nem használatos eszközök eltűnnének a vendégek szép elől.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
2018. júliusában jártam ott utoljára, az idei évben még csak terv. Udvarias kiszolgálás, hatalmas adagok, finom, eltalált ételek. Gyümölcslevest, salátát, grillezett húsokat ettünk, friss, kellően szaftos, harmonikus ízeket, ételeket élvezhettünk. Az árak megfeleltek az átlagos balatoni áraknak.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta az augusztus utolsó hetét Fonyódon töltjük. Minden alkalommal ellátogatunk a Makkos vendéglőbe is vacsorázni. 2015-ben nem voltak kedvezőek a tapasztalataink. Idén viszont kellemes meglepetésben volt részünk, így több estét is itt töltöttünk. Ízletes ételek, nagy adagok és rendkívül figyelmes kiszolgálás fogadott.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 2.
Családdal tértünk be egy meleg nyári estén ebbe a hangulatosnak látszó étterembe. Több szórólapon láttuk hogy balatoni hal ételeket is lehet kapni, pont ezért is ejtettük útba az éttermet. Ha már Balaton part, legyen hal. Rántott pontypatkót kértünk és halászlevet. Mondhatni mindkettő átlagos volt ahhoz képest,hogy mennyit kértek érte.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Finom ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Tisztaság. Menüs étkeztetés is van. Az árak kicsit magasabbak mint közvetlenül a Balaton parton található éttermekben. A kockás abroszok különösen tetszettek :-) Sok hely van, nagyobb társaságok is letudnak ülni egy asztalhoz. Gyerekeknek külön menü van. Csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Fonyódon és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.375,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék pezsgővel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna oázis korlátlan használatával, romantikus szoba bekészítéssel, ajándék 1 üveg pezsgővel, masszázs kuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, gyermekbarát szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 10.625,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2021.12.22.

Szállodák Fonyód környékén
Hotel Vital Fonyód
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)

Makkos Vendéglő FonyódX