Böngéssz a legfrissebb balassagyarmati értékelések között!

2024. április 3. 20:30barátokkal járt itt
A balassagyarmati gasztroturné legkellemesebb állomása a Húsáruház volt, ahol adnak hegyben fogyasztható dolgokat is, sült hurkáét, kolbászt, én az utóbbit kértem kifejezetten jó volt.
Vettem továbbá még tőlük borjúmájast, parasztmájast és csípős kolbászt is, egyikre sem lehetett panasz.
Jó kis hely, tisztes 4 pont.
Húsáruház, BalassagyarmatHúsáruház, BalassagyarmatHúsáruház, BalassagyarmatHúsáruház, BalassagyarmatHúsáruház, Balassagyarmat
Gyenge 2024. április 3. 20:21barátokkal járt itt
Az a legjobb, amikor az egyébként is motiválatlan, cseppet sem kedves pultos, a borravalót sem köszöni meg, persze úgy kell nekem, minek adtam, ha nem mosolyogva fogadott. Popzene szól a háttérben, a beltér rendezett, a kínálat zöme kommersz, de azért tartanak néhány jó bort, amit sajnos nem rendelhettem mivel volánnál ültem.
Art Cafe, BalassagyarmatArt Cafe, BalassagyarmatArt Cafe, BalassagyarmatArt Cafe, BalassagyarmatArt Cafe, BalassagyarmatArt Cafe, Balassagyarmat
2024. április 3. 17:55barátokkal járt itt
Az Orchidea cukrászda a város egyik legnépszerűbb vendéglátó egysége, hosszú sor kígyózott ottjártunk idején a pult előtt. A vitrinben fősodratú, de az átlagnál gondosabban elkészített sütemények.
Jómagam inkább sósra vágytam, így kétféle ropogtatnivalóból kértem tíz-tíz dekát.
Korrekt minőséget nyújtottak, négy pontot megérdemel a hely.
Orchidea Cukrászda, BalassagyarmatOrchidea Cukrászda, BalassagyarmatOrchidea Cukrászda, BalassagyarmatOrchidea Cukrászda, BalassagyarmatOrchidea Cukrászda, BalassagyarmatOrchidea Cukrászda, Balassagyarmat