Orchidea Cukrászda Balassagyarmat

Sztár Motel és Étterem Balassagyarmat

Orchidea Cukrászda Balassagyarmat vélemények

2055
2023. augusztus 13.a párjával járt itt
Napközben többen is ajánlották, hogy menjünk bátran az Orchidea cukrászdába, mert az jó. Miután a város nevezetességei viszonylag szűk helyre koncentrálódnak, így vagy háromszor is megfordultunk ezen helyen, mire be is mentünk és kértünk végre fagylaltot.
Orchidea Cukrászda Balassagyarmat - Étel/italOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - Étel/italOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - Étel/italOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - Étel/italOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - BelsőOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - EgyébOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - BelsőOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - BelsőOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - Étel/italOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - Étel/italOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - Étel/italOrchidea Cukrászda Balassagyarmat - Külső kép
Átlagos 2023. március 11.családjával járt itt
Rendszeres látogató vagyok. Az utóbbi időben a kiszolgálók részéről pontatlanság, kapkodás tapasztalható. A napokban épp a 18 órás harangszó kezdetén már nem engedtek be, nem szolgáltak ki, ami rosszul esett, hisz vidékről járunk. . (hirtelen jött ötlet volt, családom tagjai megkivantak pár szelet süteményt. )
Korábban már volt, hogy nem a rendelést kaptuk.
2020. január 22.barátokkal járt itt
Érdeklődtem, hogy hol van a városban egy olyan cukrászda, ahol süteményeket lehet enni, és ezt ajánlották. Kellemes hely, tiszta, udvarias, gyors felszolgálással. Elég sok sütemény van, jók, habár az ízek a szokásos cukrászdai-sütemény-kategóriába tartoznak. Tetszett, hogy a helységben van ivóvíz- automata, ingyenes, és nem a pultnál kell kérni.
Kiváló 2017. augusztus 11.a párjával járt itt
A város legjobb cukrászdája, pár apróbb hibával. A hangulat jó. Az emeleti részen lévő boxok, ideálisak egy kis sütis találkozókhoz, randikhoz. A sütemények finomak és a fagyi is kiváló. A kiszolgálás is rendben van. Egyetlen negatívumom egy tortás eset volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2017. március 27.családjával járt itt
2017 március 15-én kirándultunk a városban . Előtte napokban szép tavaszias idő volt de aznap visszajött a tél . Hideg volt , sarkvidéki széllel . De azért hősiesen sétáltunk a városbam , és persze jól összefagytunk . ? ég az Ipoly partra is lementünk . Visszafelé menet betértünk a cukrászdába , valami melegre .