Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb ceglédi értékelések között!

23
249
153
297
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 57 városban járt márFelfedező - 149 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 297 feltöltött kép
Kiváló 2026. június 21. 19:52családjával járt itt
A júniusi kánikulában jártunk itt, az üzlet elötti asztalok egyikénél ültünk le. Krémeseket és gyümölcsös-piskótás süteményt választottunk. Friss, finom volt mindegyik. A csésze szerint Dallmayer kávét szolgálnak fel, ezt inkább átlagosnak mondanám. 3 süti, 3 kávé, 3 üdítő kb. 6 ezer Ft volt.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 19. 17:14barátokkal járt itt
Mi nagyon elégedettek voltunk általában, de különösen az ételek tálalásával, díszítésével és ízletesek is voltak!
Az összes alkalmazott nagyon kedves volt figyelmes és szolgálatkész!
Ami nekem kevésbé tetszett, a szobában a szőnyegpadló, szerintem nem praktikus egy szállodában!
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a hotelben, köszönjük!
5Személyzet
4Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 19. 9:36egyedül járt itt
Sok szép dolgot kicseréltek már, (napozóágy, ülő alkalmatosságok) de egy dolog a szobai ágymatrac kényelmetlenné vált, régóta járunk a szállodájukba de fontos lenne erre is áldozni. Sok különböző súlycsoportú vendégek váltják napi viszonylatban a szállodát. Köszönöm a lehetőséget hogy jelezhettem. Szeretünk ide járni mindettől függetlenül!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 14. 18:27a párjával járt itt
Másodszor szálltunk meg itt, de biztos, hogy máskor is visszajövünk. A szoba rendkívűl kényelmes, a wellness részleg nagyon tetszett, jó, hogy az élményelemek állandóan működnek, nemcsak óránként egyszer. A reggelinél és a vacsoránál is bőséges volt a választék, este a vacsoránál a levesek és a főételek nagyon ízletesek, változatosak.
4Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Gyenge 2026. június 14. 9:33egyedül járt itt
A szobában nem megfelelő helyen vannak konnektorok. az egyik az ágytól 1,5 m-re. A szoba mennyezetén nincs világítás. Sötét a szoba. A klímát a recepcióról lehet csak kezelni, ami nevetséges. 4 csillagos szállodánál engedtessék meg nekem, hogy én állítsam be magamnak a hőfokot. Igaz mondták, hogy csak telefonáljunk le a szobából és állítanak rajta.
4Személyzet
3Tisztaság
2Ár / érték arány
2Kényelem
3Szolgáltatások
2Étkezés
3Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 12. 18:55a párjával járt itt
A szálloda megnyitása óta rendszeresen járok ide feleségemmel, de alkalmanként a családom többi tagjával is, felnőtt gyermekemmel, unokáimmal. Budapest déli részén lakom, így az M4 pályán, 40 perc alatt leérek. Kényelmes szálloda, jó wellness, mondjuk az ágybetétek már kissé elhasználódtak.
5Személyzet
4Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 30. 6:42egyedül járt itt
Visszatérő vendégként töltöttünk el 4 éjszakát a szállodában. Igazán csak szuperlatívuszokban lehet értékelni a személyzet kedvességét, odafigyelését , segítőkészségét, az ètelek minőségét , a tisztaságot, a wellnesst. Gondolom mindent elmond, hogy szeptemberben újból visszatérünk. köszönünk mindent.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 24. 8:20a párjával járt itt
A személyzet minden tagja rendkívül barátságos ,kedves ,szolgálatkész volt kivétel nélkül tartózkodásunk időtartama alatt és mindvégig mosolyogva ,jókedvűen tették mindezt. A szolgáltatások a hirdetésben ,reklámban leírtaknak megfelelően nagyon magas színvonalúak voltak.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 19. 23:52barátokkal járt itt
Csodálatos pár napot töltöttünk a ceglédi Aquarell Hotel szállodában! Mindenki rendkívül kedves és segítőkész volt velünk: a recepciósok mindig mosolyogva fogadtak, a szobalányok nagyon alapos munkát végeztek, a pincérek figyelmesek és udvariasak, a masszőrök fantasztikusan ellazítottak minket, a wellness részlegen pedig az úszómesterek is nagyon közvetlenek és segítőkészek.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. május 14. 11:11egyedül járt itt
A szálloda megfelelt az elvárásoknak. A szobában csak az ággyal volt problémám, mert túl alacsony volt, így nagyon nehezen tudtam felkelni róla. A wellness részleg nagyon jó, a jakuzziban nem volt szünet, folyamatosan működött, ami remek megoldás. Nagyon szépek, újak és kellemesek voltak a napozóágyak.
5Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
3Kényelem
4Szolgáltatások
3Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
15 értékelés / 2 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.