Kalocsáék Malom Vendéglője Cegléd
2700 Cegléd, Kőrösi út 36.

Kalocsáék Malom Vendéglője Cegléd a térképen

Kalocsáék Malom Vendéglője Cegléd értékelése:

10. helyezett a 49 ceglédi étterem közül
135. helyezett Budapest környékén - 904 étterem közül

H-CS 11:00-21:00
P-Szo 11:00-24:00
V 11:00-21:00
grill ételek ...
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
étterem - max. 40 fő
étterem-söröző - max. 60 fő
Visa, EC/MC
Arany Ászok

Kalocsáék Malom Vendéglője Cegléd bemutatkozása

Üzletünk családi vállalkozásban 1957. óta üzemel. Ebben az évben töltöttük 55. évünket. Mindig a Kalocsa család tulajdonában volt. Egyéni vállalkozóként 2012. óta, azaz 20 éve üzemeltetem az üzletet.

Családi házként kisvendéglőként, majd ... Tovább >>

Családi házként kisvendéglőként, majd folyamatosan bővítgetve, átalakítva most már teljes egészében vendéglőként működünk.
Mindig arra törekedtünk, hogy magyarosan, egyszerűen, mindig a vendégeink megelégedésére legyünk. Mindent megteszünk azért, hogy öregbítsük családunk, vendéglőnk és országunk hírnevét.

Kalocsáék Malom Vendéglője Cegléd képei

Kalocsáék Malom Vendéglője Cegléd vélemények

Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A temetőből gyalogosan a belváros felé tartva már szinte letettem arról, hogy valahol még sikerül elcsípni egy ebédet, de szerencsére beleakadtam Kalocsáék Vendéglőjébe - Kalocsa-család a tulajdonos -, akiknél 2 óra körül még szívesen adtak ebédmenüt. Rusztikus-házias berendezés, piros terítő, fehér dísszel, a pulton Halloween díszítés.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
2019. 06. 15-n jártunk az étteremben ballagási ebéden vendégként. Sajnálatosan az ebéd az előre leegyeztetett időponthoz képest 2 órát késett! A vendéglátónk többszöri érdeklődésére "nemsokára" volt a válasz 2 órán keresztül. A nagy sokára megérkezett étel finom és ízletes volt. Gyakran megfordulunk hétköznap és hétvégén is akkor teljesen rendben ment minden.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
2015-ben jártam először ebben az étteremben, itt tartottuk meg a 40. érettségi találkozónkat. Ebben az évben töltötte be férjem az 50. életévét, amit szerettünk volna emlékezetessé tenni számára. . . A tulajdonos hölgy mindenben segített nekünk-lehetőség volt vetítésre, ajánlott vicces hozzászólásokat e jeles alkalomból; a termet szépen feldíszítették nekünk.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Máskor is visszamennék, annyira jó benyomást keltett bennem ez a hely. De nem csak bennem, a családom többi tagjában is. A svédasztalos étkezés alkalmával kedvünkre választhattunk a kínálatból, ami nem volt nagy, de elegendő. (Ma már sajnos nem lehetséges. ) Minden nagyon ízletes volt, udvarias a felszolgálás. Az ár elfogadható.

2015. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egyedül voltam ott. A parkolás ingyenes 50 méterre van az étteremtöl. Ahogy beléptem a helyiségbe ragyogo tisztaságot tapasztaltam. A belső kialakitás pazar. Az asztalokon tiszta abrosz. A kiszolgálás gyors és precíz! Az étlapon szereplő ételek sokszínüek,mindenki tud választani,ha nagyevő vagy éppen fogyókúrázik! A menü 3 féle ABC,egy leves.

2014. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. július 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az ebéd ízletes, választékos házias jellegű és a korlátlan fogyasztással én kiválóra értékelem! Tetszik, hogy a zöldségek sokasága megtalálható az étlapon minden alkalommal. Merem ajánlani mindenkinek, nekem nagyon elnyerte a tetszésemet, már többször ebédeltünk ott barátnőmmel és üzleti partnerekkel!

Legnépszerűbb csomagok Cegléden és környékén
Hotel Aquarell
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 27.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.06.10.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 14.113,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai széffel, beltéri és kültéri parkolő használattal, Wi-Fi internet hozzáféréssel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Sipito Pihenőpark
Pilis
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.03. - 2021.12.03.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.553 - 18.992,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 16.179,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, korcsolyapálya használattal, délutánonként süteménnyel, forralt borral és teával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Touring Hotel
Cserkeszőlő
2020.12.02. - 2021.12.03.

Szállodák Cegléden és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Cegléd
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Karácsony (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)

Kalocsáék Malom Vendéglője CeglédX