Debreceni éttermek és szállások legújabb értékelései
Böngéssz a legfrissebb debreceni értékelések között!
Vendég
Gyenge 2026. május 3. 8:42egyedül járt itt
25
Nagyon szerettem idejárni eddig. Most a hideg,szeles időjárás ellenére a fűtés teljes hiánya élvezhetetlenné tette az itt létet . A zuhanyozás este lehetetlen,megfagyunk. Az ebédlőben 17 fokban nem lehet jól érezni magunkat. A szakácsnak szólni kellene,hogy ne sózzon agyon mindent,mert így ehetetlen az étel.
Hazafele tértünk be a Paripa csárdába. Célzottan. Kíváncsiak voltun Fejes Tomi csárdájára. Elég eldugott heylen van, de megtalálható. hangulatos. Igazi csárda. Jó válaszék, megfelelő adagok. Épp ballagási ebédre készűltek, így csak kint tudtunk leülni. Gyorsan jött az ebéd. Finom volt. Kedves személyzet.