Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb debreceni értékelések között!

Gyenge 2026. május 3. 8:42egyedül járt itt
Nagyon szerettem idejárni eddig. Most a hideg,szeles időjárás ellenére a fűtés teljes hiánya élvezhetetlenné tette az itt létet . A zuhanyozás este lehetetlen,megfagyunk. Az ebédlőben 17 fokban nem lehet jól érezni magunkat. A szakácsnak szólni kellene,hogy ne sózzon agyon mindent,mert így ehetetlen az étel.
5Személyzet
4Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
2Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
63
140
51
2053
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 146 városban járt márFelfedező - 57 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2053 feltöltött kép
Kiváló 2026. május 2. 9:59a párjával járt itt
Hazafele tértünk be a Paripa csárdába. Célzottan. Kíváncsiak voltun Fejes Tomi csárdájára. Elég eldugott heylen van, de megtalálható. hangulatos. Igazi csárda. Jó válaszék, megfelelő adagok. Épp ballagási ebédre készűltek, így csak kint tudtunk leülni. Gyorsan jött az ebéd. Finom volt. Kedves személyzet.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Paripa Csárda, DebrecenParipa Csárda, DebrecenParipa Csárda, DebrecenParipa Csárda, DebrecenParipa Csárda, DebrecenParipa Csárda, DebrecenParipa Csárda, DebrecenParipa Csárda, DebrecenParipa Csárda, DebrecenParipa Csárda, DebrecenParipa Csárda, Debrecen
Még több kép (8 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
12 értékelés / 2 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.