Böngéssz a legfrissebb debreceni értékelések között!

2024. március 25. 14:12a párjával járt itt
Nagyon örültünk, hogy a cukorbetegségünk miatt megfelelő ellátást kaphattunk félpanzió keretében. A szakácsoknak és a felszolgálóknak örök hála érte. A reggeliztető munkatársaikhoz is szívből tudunk gratulálni. Értik a dolgukat, teszik is nagyon jól, és mindig mosolyognak.
Érdekes 2024. március 21. 20:59családjával járt itt
Szerintem nagyon szépen meg lett csinálva. Kellemesen éreztük magunkat. Az ára elég drága, de hát az ember nem is várt jobbat. Egyelőre nem érzem, hogy jobb/szebb, mint volt, de nem vált hátrányára az átalakítás.
Érdekes 2024. március 21. 20:56családjával járt itt
Lehet, nem én leszek a mérvadó, mert én imádok minden óriáskereket, de szerintem nagyon szép volt a kilátás. Sajnálom, hogy valójában elég drága, kevés kört megy és persze mindig hosszú a sor. De ez csak azt bizonyítja, hogy népszerű.
Kiváló 2024. március 21. 20:39családjával járt itt
Kellemes, hangulatos étterem. Az ételek nagyon finomak. Hatalmas adagot adnak, jó ár-érték arányban. A pincérek kedvesek. Fizetni továbbra is csak a tulajnak lehet.
Hüse Vendéglő, DebrecenHüse Vendéglő, Debrecen
Kiváló 2024. március 8. 5:33gyerekekkel járt itt
Messzemenőleg a legjobb hely ahová mostanában volt szerencsém betérni. A hely hangulata igazán varázslatos, - már elsőre otthonosan éreztük magunkat. Igényesen berendezett vendégtér, hangulatos zene, kedves kiszolgálás, finom ételek... na és a kávé... 10/10. Egészen biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk.
Kiváló 2024. február 19. 20:32a párjával járt itt
A személyzet nagyon előzékeny és segítőkész volt. Az étkezések alkalmával a kiszolgáló személyzet kedvessége szintén a lehetőségekhez mérten maximális volt. A szoba tisztasága a takarítók kedvessége, segítőkészsége dicséretre méltó. A hangulatos zene ami a liftben és a folyosókon halkan szólt nagyon hangulatos és pihentető volt.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
2024. február 18. 13:50a párjával járt itt
Tegnap este úgy alakult, hogy a tervezett, de elmaradt programunk helyett Debrecen városközpontjában vigasztaltuk volna magunkat egy kis cukrászdázással, sütikézéssel. Csakhogy a magát mindig rátarti büszkeséggel az ország második legnagyobb városaként emlegető Debrecen központjában, a langymeleg estében nem találtunk egyetlen nyitva tartó cukrászdát sem!
Stühmer Édességbolt Debrecen, DebrecenStühmer Édességbolt Debrecen, DebrecenStühmer Édességbolt Debrecen, DebrecenStühmer Édességbolt Debrecen, Debrecen
Kiváló 2024. február 18. 4:30a párjával járt itt
Megérkeztünk kedves volt a recepciós, mindent elmondott , amit fontos volt tudni. Szoba kellemes, az ágy kényelmes, és tisztaság volt. Az erkélyre kiérve szép kilátás volt. Reggelinél és vacsoránál a választék lenyűgöző és a személyzet abszolút kedves volt, semmiben nem szenvedtünk hiányt. Nagyon szívesen ajánlanám bárkinek. Kellemes időtöltés volt.
Kiváló 2024. február 14. 16:48a párjával járt itt
Debrecen egyik legjobb étterme! Hangulatos kis hely a belváros szívében. Finom ételek, kedves kiszolgálás.
Mindenkinek ajánljuk! Biztosan visszajövünk még!
Kiváló 2024. február 5. 10:01a párjával járt itt
DEBRECENI KIRÁNDULÁS. . . EGY FINOM EBÉD UTÁN EGY BELVÁROSI SÉTA SORÁN FELFDEZTÜNK A CSOKONAI SZINHÁZ MELLETTE GY NAGYON ARANYOS, BARÁTSÁGOS , TISZTA IZLÉSES CUKRÁSZDÁT. A KINÁLAT RENGETEG. . RENDELSÉRE IS VIHETŐ KÉSZMŰVES TORTA. MI FEKETE ERDEI MEGGY TORTA SZELETET, CUKORMENTES ZSELÉS EPERSZELETET ÉS KÁVÉKAT KÉRTÜNK.