Böngéssz a legfrissebb kőszegi értékelések között!

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
tegnap, 20:07családjával járt itt
Az első foglalásunk pár éve volt, amikor egy másik panzió helyett ajánlotta fel a szervező ezt a fogadót. Ár-értékarányban kifejezetten kedvező. A fogadó közvetlenül a Jurisics vár mögött helyezkedik el, pár lépésre a központtól is, Ez nagyon vonzóvá teszi. Most is kaptunk egy olcsó árfekvésű lehetőséget, amit szívesen elfogadtunk, hisz a város egy igazi gyöngyszem.
Fogadó a Kóbor Macskához, K?szeg
Kiváló 2024. április 20. 23:51a párjával járt itt
Rendkivül jól éreztük magunkat. Kényelmes matrac, csend, nyugalom, tisztaság, kedves mosolygós munkatársak. A wellnessről nem irtunk véleményt ,mert nem látogattuk meg. Az ételek finomak voltak. Ötlet illetve javaslat:
étkezésnél az allergének feltüntetése sokat jelentene, bár kérdésemre azonnal kézségesen válaszoltak.
Kiváló 2024. április 19. 19:11a párjával járt itt
A hely hangulatos, az ételek , kiszolgálás hibátlan! Árak teljesen elfogadhatóak. Aki Kőszegen jár ki ne hagyja!!!
Zombies en los Tacos, K?szegZombies en los Tacos, K?szegZombies en los Tacos, K?szeg
2024. április 14. 13:48a párjával járt itt
Nagyon hangos volt a szoba, mivel a főtérre nézett, szombaton ráadásul hajnaltól pakoltak a virápiacra.
Jó lenne, ha telepítenének egy töltőállomást az elektromos autóval érkezőknek, mert a városban egy sincs.
A szállodát kedveljük, harmadszor voltunk itt. A város nagyon szép. Sokfelé lehet bóklászni, kirándulni, akár Ausztriába is át lehet ugrani túrázni.
Kiváló 2024. április 14. 8:42a párjával járt itt
A szálloda minden dolgozója nagyon segítőkész volt. Szolgálatások választékával is elégedettek voltunk. Kiemelném a központi elhelyezkedését, mely az idősebbeknek fontos. Az autóbusz állomás közelsege tökéletes, hogy a tömegközlekedéssel érkező vendégek kényelmesen fedezhessék fel a környék látnivalóinak gazdag kínálatát .
Kiváló 2024. április 11. 11:31a párjával járt itt
Kedves, segítőkész, felkészült személyzet! A szálloda szép környezetben van. A szoba tiszta volt. Kényelem szempontjából lehetett volna nagyobb. Nekem jobban tetszett vona a fiókos/ajtós éjjeli szekrény a “fém asztal” helyett. Az ételek finomak, választékosak voltak, bár a sütemények “cukrászati” minőségén lehetne javítani.
Kiváló 2024. április 2. 20:48gyerekekkel járt itt
Kifogástalan és barátságos kiszolgálás, az ételekre nem kellett sokat várni és ami a legfontosabb az íze és a tálalás is kiváló volt.
Mindenkinek maximálisan ajánlani tudom, ezt a kedves és hangulatos kis helyet!!!!!
Kiváló 2024. április 2. 8:00gyerekekkel járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk - a szoba újszerű, modern - a tisztaság példaértékű - a személyzet kedves, segítőkész - az ételek finomak - tényleg rendben van minden!!
Csak, hogy írjak negatívumot is: A gyümölcsleves sűrű volt, már-már főzelék és nem leves, plusz az alma héját le kellett volna hámozni......
Kiváló 2024. április 1. 21:40a párjával járt itt
Kifogástalan volt minden,kedves és segítőkész volt a vendéglátónk,csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2024. április 1. 8:00a párjával járt itt
a szálloda elhekyezkedése remek, csak a főutakon való megközelithetőségének tájékoztatása hiányos.
Az ellátás nagyon finom volt, a személyzet felkészültsége és udvariassága kiemelkedő. A szoba tisztasága szerintünk átlagon felüli /napi takaritás, melyet máshol nem nagyon tapasztaltunk/. A város igazán szép nagyon jó pihenésre, és kirándulásra.