Böngéssz a legfrissebb mórahalmi értékelések között!

Kiváló tegnap, 1:53barátokkal járt itt
Mi évek óta ide járunk. Előtte más szállást is kipróbáltaunk a faluban. Idén barátokkal voltunk. A szobákat a második emeleten kaptuk, ami idén már felújított volt. A személyzet nagyon kedves. Imádjuk, a wellness részlegét és, hogy közvetlen kapcsolatban van a gyógyfürdővel. Az ételek változatossak. Tisztaság kiváló. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyen kikapcsolódást!
Kiváló 2024. március 25. 7:38barátokkal járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben 3-an barátnők. Érkezéskor a recepciós hölgy részletesen elmagyarázott mindent, kérdéseinkre türelmesen és barátságosan válaszolt, végig nagyon segítőkész volt. A hotel berendezése nagyon szép és tiszta. A vacsorakor a felszolgáló személyzet szívélyesen üdvözölt minket és azonnal kérdezték , hogy mit szeretnénk inni amit pár percen belül meg is kaptunk.
2024. március 9. 7:16a párjával járt itt
A szálloida az elvárásoknak megfelelő volt. Az első vacsora tőkéletesen készített ételekből és bőséges kínálattal rendelkezett. A második este a marhapörkölt és a hagymás sertrés szeletek egyrésze ehetetlen volt. (késel alíg volt vágható). Mintha másik szemályzet dolgozott volna a konyhán. Ezt ma már ennél nívótlabnabb helyen sem engedik meg.
Kiváló 2024. március 6. 17:16a párjával járt itt
Várakozáson felül teljesített hotel. Ilyen jól még nem igen éreztük magunkat, pedig minden évben elmegyünk valamelyik Termál Hotelünkbe. Az ár érték arány nagyon jó! A konyhája príma, a szobák kifogástalanok. Wellness részleg és a közvetlen kapcsolat a termál fürdővel dicséretes. Szívem szerint csillagos ötöst adnék.
Kiváló 2024. február 22. 22:39a párjával járt itt
Ismét csodás élmény volt a Colosseum. A munkatársak kivétel nélkül profik és kedvesek. A szoba ragyogott a tisztaságtól, a welness extra és az étterem is remek. A gyógyvízes medence a szálló falától pár lépés, ez felülmúlhatatlan. Őszi időpont már foglalva, előleg fizetve, biztos, ami biztos :) Ajánlom, hogy a vendégek váltsák ki a törzsvásárlói kártyát és a személyes regisztrációt is.
Bátran ajánlom mindenkinek a Colosseum Hotelt!
Colosseum Wellness Hotel, MórahalomColosseum Wellness Hotel, MórahalomColosseum Wellness Hotel, MórahalomColosseum Wellness Hotel, MórahalomColosseum Wellness Hotel, MórahalomColosseum Wellness Hotel, MórahalomColosseum Wellness Hotel, MórahalomColosseum Wellness Hotel, Mórahalom
Kiváló 2024. február 15. 9:28a párjával járt itt
A vendégkönybe is írtam, mert úgyláttam, hogy helyben is el kell ismerni a szép látványokat és mindazokat a jókat amit kaptunk a 2 éjszai tartózkodásunk alatt. Már a buszról leszállva, megkapott a városközpont, az épületek egyedi stílusa és sok színűnű. Tervezése, elhelyzése. Valamint a város tisztasága.