Böngéssz a legfrissebb nagykőrösi értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 12. 10:45egyedül járt itt
A Tímár-Ház Nagykőrös egyik jellegzetes épülete, mely a XIX. század első negyedében épült klasszicista stílusban. A beltér igényes, hangulatos, ügyes a fények elrendezése, szemet gyönyörködtető a fából készült gerendás mennyezet, szép a pult mögötti töményital-polcozat elrendezése. A dekorációban egy fröccshatározó is helyet kapott.
Tímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, Nagykőrös
Kihagyhatatlan 2024. április 3. 12:48gyerekekkel járt itt
Mi a mai napon negyedik alkalommal járunk itt.
Folyamatos fejlődés még érdekesebbé és vonzóbbá teszi a helyét.Van itt minden......A honlapon leírtak teljesen megfelel a valóságnak.
Kihagyhatatlan 2024. április 1. 13:03családjával járt itt
Csodálatos hely,kíváló szórakozási lehetőség gyermeknek,felnőttnek egyaránt!
Kihagyhatatlan 2024. április 1. 12:54családjával járt itt
Nagyon szép hely.Szép állatok.Sok program.
Jó az autós szafari.Van állatsimogató amit nagyon kedvelték a gyerekek.
Kihagyhatatlan 2024. március 31. 17:05gyerekekkel járt itt
Szuper volt minden! Az egész családnak nagyon tetszett! Mindenképp jövünk még!
Időpazarlás 2024. március 30. 18:31gyerekekkel járt itt
Nagyon klassz a helyszín,de elszomorító ahogyan semminek nincs rendje. Legfőképpen a dodgem-nél. A hölgy semmivel nem törődött. Ezért a kislányom nem tudott beülni egyszersem közel 40 percig várakoztunk.