Böngéssz a legfrissebb nagykőrösi értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2024. április 14. 13:46egyedül járt itt
Lassan hotdog tesztelővé avanzsálok, több ízben is végigpróbáltam a benzinkutak hotdogjait, egyik sem rossz, de a Jumboé a legjobb. A nagykőrösi MOL kút keretében működő Fresh cornerben is kértem egyet, a klasszik került 690 forintba, mellé vettem egy narancsos San Benedetto-t, az 879 ft volt, ez átlagos ár/érték arány. Összesítésben megadom a helynek a 4 pontot.
Fresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, Nagykőrös
2024. április 14. 13:41egyedül járt itt
A Shell kút kávézójába egy hotdog kedvéért mentem be, valahogy rászoktam erre a junk foodra, nem drága, és elveri az éhséget pár órára. Megúsztam a pontgyűjtő kártyáról levett 489 pontból, ez igen jó ár/érték arány. A hotdog nem volt rossz, de nem érte el a J. [moderálva - a szerk. ] a szintjét úgy 3,5 pontra teszem, legyen felfele kerekítve 4 pont. A kiszolgálás kedves.
Deli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, Nagykőrös
Átlagos 2024. április 14. 13:36egyedül járt itt
A Rózsa kocsma Nagykőrős kijáratánál (avagy bejáratánál) található, beltere jellegtelen, kínálata kommersz, árfekvése kedvező. Igen népszerű a hely, meglepően sokan voltak benne félhatkor délután. Nem is gondoltam okos dolognak nagyon feltűnően fotózni, a kocsmák közönsége nem ritkán allergiás erre.
Rózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, Nagykőrös
Átlagos 2024. április 14. 13:32egyedül járt itt
A P and P pékség reálisan elérhető s nemcsak elméleti kínálata már eléggé szűk volt mire odaértem, de találtam úgy-amennyire kedvemre valót, egy mustáros-virslis táskát kértem.
A virslivel úgy vagyok, mint gondolom a tudatos fogyasztók zöme, tudom, hogy nem szerencsés fogyasztani, de néha ráfanyalodom.
A táska 480 forintba került, átlagos volt.
3 pont a hely.
P & P Pékség, NagykőrösP & P Pékség, NagykőrösP & P Pékség, NagykőrösP & P Pékség, NagykőrösP & P Pékség, Nagykőrös
Átlagos 2024. április 14. 13:22egyedül járt itt
A Friss pékség az albán pékség-hadsereg nagykőrösi képviselője. Az átlagnál egy fokkal tágasabb, tisztább. A felhozatal megegyezik a megszokottal.
Egy mákos tekercsre gondoltam belépéskor, ami kifogyott, így aztán vettem egy mákos levelest, ami nem volt élményszerű, de mákrajongó jóbarátom lelkesen megette én csak megkóstoltam.
480 forintba került, annyit megért.
Ez így 3 pont.

Friss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, Nagykőrös
2024. április 14. 13:18egyedül járt itt
A Don Diego bisztróba egy lángos kedvéért mentem be, nem vettem észre, hogy a fekete táblán azt is írja, hogy az csak maximum 11-ig kapható. A sima 600 forint lett volna, ami igen kedvező árfekvés ma, amikor vidéken és a fővárosban egyaránt gyakori az 1000 forint körüli árképzés.
Don Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, Nagykőrös
Átlagos 2024. április 14. 13:14egyedül járt itt
Az Oázis grill étlapján az szerepel, hogy gyros, alatt pedig kicsi, nagy, pita. Mi tagadás nem olvastam végig, nekem a gyros az eleve, vagy ha úgy tetszik alapból pita vagy tortilla, de nem tál. A gyros tálnál külön szokták feltüntetni a műfajt. Így aztán meg is lepődtem, amikor az elvitelre kért gyrosomat pita helyett egy polisztirol dobozban kaptam kézhez.
Oázis Grill- & Ételbár, NagykőrösOázis Grill- & Ételbár, NagykőrösOázis Grill- & Ételbár, Nagykőrös
2024. április 13. 16:21egyedül járt itt
A Széchenyi téri Félegyházi pékségben már nem álltam ellen az éhségnek, kértem egy kakaós tejet, s mellé egy csípős szalámis kiflit, amiben főtt tojás is volt. Nemrég készülhetett, jó élményt adott, persze a szalámi nem csípett, de hát ezt már megszoktuk.
Félegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, Nagykőrös
2024. április 13. 16:18egyedül járt itt
A Derkovits utcai Félegyházi pékségben rokonszenves császárzsömlés szendvicsek sorakoztak a pultban, rántott húsos és sonkás egyaránt, csábított is mindkettő, hisz ez volt az első hely, ahova betértem a városkában, de végül is egy pozsonyi mákos kiflire esett a választásom.
459 azaz 460 forintba került, ami jó ár érték arány. Elvitelre kértem.
Korrekt 4 pont.
Félegyházi Pékség 24. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 24. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 24. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 24. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 24. Mintabolt, Nagykőrös
Kiváló 2024. április 12. 10:45egyedül járt itt
A Tímár-Ház Nagykőrös egyik jellegzetes épülete, mely a XIX. század első negyedében épült klasszicista stílusban. A beltér igényes, hangulatos, ügyes a fények elrendezése, szemet gyönyörködtető a fából készült gerendás mennyezet, szép a pult mögötti töményital-polcozat elrendezése. A dekorációban egy fröccshatározó is helyet kapott.
Tímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, NagykőrösTímár Sörház, Nagykőrös