Böngéssz a legfrissebb siófoki értékelések között!

Kiváló 2024. április 15. 11:15a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve a kiszolgálás remek volt az ételek bőségesek és nagyon finomak, a személyzett kedves és udvarias. A szoba gyögyörürű és tiszta volt be volt készítve pezsgő és gyümölcs. A masszás meg felülmulhatatlan volt. Hála istennek nagyon szép időnk volt. Máskor is menni fogunk.
Átlagos 2024. április 13. 19:55a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves , udvarias , segítőkész volt . A szálloda és a szoba rendezett volt . Az étterem választéka , minősége kívánalmat hagy maga után . Kevés választék s ha később érkezel a meghatározott intervallumon belül , sajnos már a választék még szegényesebb , s hidegebb . Ízvilága sokszor sósabb volt a kelleténél .
Átlagos 2024. április 12. 11:40a párjával járt itt
Tetszett a szoba kényelme,a takarító személyzet munkája,viselkedése. Az étkezés is megfelelő volt. A wellness részleg kritikán aluli. Leginkább egy tisztasági népfürdőre emlékeztetett,ahol a medence partján még a köpenyt,törölközőt sincs hely letenni,annyian vannak. A víz tisztaság a délután négy óra körül már erősen kifogásolható.
2024. április 12. 9:01a párjával járt itt
Összességében jól éreztük magunkat, de elsősorban gyerekes családoknak ajánlanám, mert vékonyak a falak, és a gyereksírás-visítás elég zavaró volt korán reggel. A wellness részen nagyon ritkán és rövid időre voltak bekapcsolva az élményelemek, pedig sokan voltunk. 5 percig üzemelt egy-egy elem, addig a többi nem igazán.
Kiváló 2024. április 12. 8:49barátokkal járt itt
Minden nagyon jó volt!
Az étel nagyon sokféle és változatos, nagyon finomak és frissek!
Személyzetek átlagon felülieik, kedvesek!
Szállás tiszta, tiszta a wellnes és nagyon kellemes!
Mindig ide szeretnék járni ez lett a kedvenc helyünk!
Reméljük, hogy lesz, árben kedvezőbb legközelebbi foglalásunkort!
2024. április 10. 0:39a párjával járt itt
A wifi a 7. emeleten teljesen használhatatlan sajnos, illetőleg a wellness részleg,ami az árban szerepel (vagyis maga a medence) rendkívül gyenge az árhoz képest.

A fürdés a szobában nehézkes.
A kád nagyon kicsi, végig nagyon figyelni kell,nehogy elcsússzon az ember, és nagyon könnyen kipacsálható a víz,mert rosszul megoldott,vagyis az a felszerelt átlátszó kicsi lap,semmit nem fog le szinte.
Átlagos 2024. április 7. 22:59barátokkal járt itt
A szálloda megfelelő, tudtam hova megyünk. Ezért is foglaltam az ünnepekre. Ami nem jött be az a konyha vagyis a hozzá állás. Gluténmentes étkezés van amit egy kalap alá vették a fogyókúra szintjére. Első este a szakács ajánlott vacsorát, mivel mindig azzal kezdek hogy miből ehetek? Nem volt Gluténmentes, mivel éjjel rosszul lettem.
Kiváló 2024. április 6. 10:08gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper szálloda kedves barátságos személyzet, segítőkészek voltak a pincérek, a recepción és a takarítok is, gyönyörü tiszta száloda minden igénynek meg felel, a wellness részleg kiváló, a reggeli és a vacsora böséges és változatos külön tetszett h minden este volt fagylalt három féle minden nap más, mindent össze foglalva csak ajánlani tudom mindenkinek nem bánja meg ha ezt a szállodát válassza, negatívan nem tudok írni mert nincs
Átlagos 2024. április 6. 6:31a párjával járt itt
4 csillagos szállodához képest nem rossz. Welnes -rész, egy úszómedence, egy kissebb "barlangfürdő" . Amikor ottvoltunk tele volt gyermekekkel. Szaunna részleg, nagyon jó. Mi wifi jelszót nemkaptumk( nem is kértünk)
Mi 2 éjszakát töltöttünk ott, csak reggelis ellátást kértünk, így már nemvolt olyan érdekes a mi ottlétünk a személyzetnek!
Kiváló 2024. április 2. 9:11a párjával járt itt
Odaérkezésünkkor már nagy kedvesség fogadott. A szoba kifogástalan volt, a kilátás páratlan és gyönyörű. Mindenhol tisztaság volt. A személyzet nagyon kedves, a pincérek minden kívánságunkat teljesítették. Itt szeretném kímélni Attilát aki nagyon segítőkész, kedves volt.