Gara Étterem Füzesgyarmat

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Gara Étterem Füzesgyarmat vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2019. január 21.a párjával járt itt
A szállodához ,étterem is tartozik amit az utcáról is be lehet térni. -nagyon jól ki van találva mert nagyon finom ,bőséges menű ételt kinálnak kétféle fogásból lehet választani. Elsőnap leveses tálba hozták ki a levest,kivánságra bárki annyit ehet ami belé fér. a második adag is olyan nagy hogy nem tudtam megbirkozni vele.
Gara Étterem Füzesgyarmat - EgyébGara Étterem Füzesgyarmat - BelsőGara Étterem Füzesgyarmat - BelsőGara Étterem Füzesgyarmat - Étel/italGara Étterem Füzesgyarmat - Étel/italGara Étterem Füzesgyarmat - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
Füzesgyarmaton itt ettünk igazán finomakat, és bőséges adagot. A választék megfelelő, és igazán ízletesen főznek. A személyzet kedvessége, és az udvarias kiszolgálás is a jó hangulatot teremt az ide betérőknek. Nem kell sokat várni, és a parkolás sem okoz gondot, közvetlen van rá lehetőség, fizetni nem kell! Érdemes kipróbálni az itt megéhező vendégeknek.
Kiváló 2015. február 23.gyerekekkel járt itt
Színvonalas környezet,remekül elkészített ételek, italok, dekoratív tálalás, abszolút barátságos, figyelmes, segítőkész személyzet, gyermekközpontúság,megfizethető árak jellemzik. Személy szerint csalásostól ( 2 felnőtt + 2 gyerek...13...8 )voltunk.
Mosolyogva , elégedetten távozhattunk :)
Gara Étterem Füzesgyarmat - Étel/italGara Étterem Füzesgyarmat - Étel/italGara Étterem Füzesgyarmat - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Az óév búcsúztatása és az újév köszöntése után Gyuláról hazafelé tartva útbaesett Füzesgyarmat. Eszünkbe jutott a 3 évvel ezelőtti valentin napi hétvégénk. Bár időközben egy darabig zárva volt a szálloda és étterme, most megújulva várt bennünket. . . . . Az étlap étnézése közben kicsit drágának találtuk.