Wellness pihenés a hegytetőn

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető

Kiváló 2019. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 25.
2019 októberében voltunk itt, egy ismerős ajánlására.
A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenéshez. A közelben szinte semmi nincs, ami megzavarhatná a nyugalmat.
A beltér hangulatos, szép, a szobák tágasak, tiszták, és szépen fel vannak újítva.
Az étteremben a választék bőséges, és finom. Nem lehet oka panaszra szerintem senkinek. Az ételek sokfélesége minden igényt kielégít. Wellnessrészleg nagyon jó, szaunák medencék konditerem stb.
Biztos visszatérünk még ide.
Személyzet:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Hunguest Grand Hotel Galya további értékelései

2020.02.09a párjával
Kiváló
2019. nyarán másodszor jártunk ebben a gyönyörű fekvésű szállodában. Ez így tudatos választás volt részünkről, s újból nem csalódtunk.Tágas, tiszta szobák fantasztikus kilátással. Ami külön öröm volt számunkra, hogy s szobákat felújították, így minden tökéletes volt. A kinti jacuzzi, a panoráma...
2020.01.27gyerekekkel
Kiváló
2020.január 10-én érkeztem a teljes családdal (8 fő), amely 3 generációt foglal magába. Az előzetes egyeztetés alapján a kiságy (az öt-hónaposnak) , a pótágy az ötévesnek, a szobáink egymás mellett mind a figyelmességre utalnak. Az ellátás színvonala, az étterem kínálata szintén a...
2019.11.18családjával
Kiváló
A szálloda fejlesztésen ment át utóbbi ott tartózkodásunk óta. Ami változtatást igényelne még,az a terasz(ok).Rájuk férne egy kis felújítás.. A kilátás gyönyörű, csend és nyugalom fogadja a friss levegő mellett az odatérőt.Az ételek finomak, nagy a választék, a személyzet kedves.A wellnese is jó.