Gróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt

a 3 gánti étterem közül
étterem
Gróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt
Gróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme GántGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt

Villapark Várgesztes - Kedvezményes Villapark Pihenés önellátással
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Gróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
2022. április 2.a párjával járt itt
Nem ezt kerestük, de ez jött. Valami nagyobb éttermet vagy csárdát szemeltem ki magamnak, és hát ez meg itt állt az út mellett. Egy ökoturisztikai központ, és abban egy étterem. Jókor állt jó helyen, be is mentünk egyből. Kellemes a környezet, a kiszolgálás nagyon figyelmes, nagyon barátságos, le a kalappal. . .
Gróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - BelsőGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - EgyébGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - EgyébGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - Étel/italGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - Étel/italGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - BelsőGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - BelsőGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - BelsőGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - MosdóGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - MosdóGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - MosdóGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - BelsőGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - Étlap/itallapGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - Külső képGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - Külső kép
2021. október 29.a párjával járt itt
A semmi közepén, két megye határán épült ez a túristaház, ami mégsem lett az. Sem a szállásdíj sem az étlap árai nem bakancsosak, inkább lakkcipősek. Az étlap túrista jellegű A/4-es papírlap egy klopfolódeszkán. Ami meglepetés, de az ételek árai is. Mi olcsó manapság, mondhatnánk. Az a kb nyolcféle főfogás a mai trendnek megfelelő.
Gróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - Külső képGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - BelsőGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - EgyébGróf Esterházy Móric Ökoturisztikai Központ Étterme Gánt - Egyéb