egy nyugis faluban

Vértes Vendéglő & Fogadó GántVértes Vendéglő & Fogadó Gánt a térképen

Átlagos 2014. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 18.
Cukrászda, étterem, fogadó egyben. Az étteremrész 4 helyiségből áll, nagy fedett terem, kis külön terem, nagy fedett zárt terasz, belső udvar.
Mivel mindig melegben mentünk, ezért a hűvösebbnek gondolt belső fedett teremben vacsoráztunk. Bár van beépített régi típusú légkondijuk, de azt egy-két vendég miatt nem kapcsolták be. Az étlap erdei, magyaros és sváb ételekből áll. Közepesen drága, tehát nem olcsó, a beltér retró hatást kelt, azaz felújítandó. A kiszolgálás közepesen gyors, még ha egyedül vagyunk, akkor is eltűnik a pincér, bár néha előkerül. Kérésre variálható az étel, többször volt, hogy nem volt az az étel amit kértünk, bár az étlapon szerepelt.
Hiányoltam a mosolyt és a kedvességet a kiszolgálásnál.
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge

Vértes Vendéglő & Fogadó további értékelései

2024.03.09gyerekekkel
Kedves személyzet , finom ételek , ár-érték arányban jó ! Gyors kiszolgálás , tisztaság kiváló . Minden tetszett ,máskor is elmegyünk ide , mindenkinek ajánlom! Az asztalon friss virág , gyertyafény hangulata várt!
2023.08.28a párjával
Esküvő és lakodalom volt ezen a helyen! Szerintem tökéletes helyszín egy kis létszámú ilyen rendezvényre! Finomak az életek, árban is korrekt. Segítőkész a személyzet!
2023.02.11a párjával
Évente több alakalommal is ezt az éttermet választjuk , ha igazán jót és finomat szeretnénk enni! Ár-érték arányban teljesen jó ! Kedvesek akkor is ,amikor a helyfoglalást intézzük, akkor is amikor megérkezünk! Gyors, precíz kiszolgálás , az ételt melegen tálalják !!! Ráadásul finom is.
Villapark Várgesztes - Kedvezményes Villapark Pihenés önellátással
Kedvezményes Villapark Pihenés önellátással