Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis Gárdony
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis Gárdony
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

A Vital Hotel Nautis legnépszerűbb csomagjai

Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti hétköznapok (min. 2 éj)
Tóparti hétköznapok
2024.04.30-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tavaszi szünet a tónál (1 éjtől)
Tavaszi szünet a tónál (1 éjtől)
04.01-07.
Vital Hotel Nautis Gárdony - Akciós wellness napok a fedélzeten (1 éjtől)
Akciós wellness napok a fedélzeten (1 éjtől)
04.12-14.
Vital Hotel Nautis Gárdony - Egy hajónyi Húsvét a fedélzeten (1 éjtől)
Egy hajónyi Húsvét a fedélzeten (1 éjtől)
03.29-04.01.
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

Kiváló 2015. december 23.a párjával járt itt
Sokadszorra jövünk ide megünnepelni a házassági évfordulónkat. A szálloda hangulata, stílusa nagyon megtetszett már az első alakalommal, ezért is térünk ide vissza ebben az időszakban.
Kiváló 2015. október 19.kollégákkal járt itt
2 napos konferencián jártam a HOTEL-ben, a konferencia terem megfelelően tágas, világos, nagy terasszal, hűtés-fűtés biztosított. A szobák megfelelően kényelmesek, bár a WC csésze nagyon kicsi. Az ételek akár a reggeli vagy akár a vacsora minősége és választéka kiváló, mennyisége megfelelő. A Wellness részleg megfelelő ellazulást nyújt a hosszú nap után.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 9.barátokkal járt itt
Vonattal érkeztünk Gárdonyba. Szerencsére nagyon könnyen megközelíthető a hotel a vasútállomástól. Ki is van rakva egy jelzés , hogy merre kell menni. A recepciósok nagyon kedvesek, barátságosak voltak. Minden lényeges információt megkaptunk. A szoba teljesen rendben volt. Nekem nem volt kicsi a wc kagyló.
Kiváló 2015. augusztus 8. járt itt
Ez nem csak egy nagyszerű szálloda, annál sokkal több. A szoba, de különösen a fürdőszoba dizájnja nagyon egyedi, fantáziadús. A variálható világítás szenzációs! A szoba tágas, kényelmes, kitűnően berendezett. Minden patyolattiszta. A személyzet rendkívül udvarias, segítőkész. Az étterem szintén remek.
2015. augusztus 3.a párjával járt itt
Meglepő, hogy a szálloda és tópart is mennyire rendezett és tiszta. Az ellátás is emlékeztet külföldre (grillezett zöldség, saláták, gyümölcsök, választékos pékárú, különböző hús féleségek). A személyzet tudja a dolgát, készséges, kedves, de szerencsére nem tolakodó!
Kiváló 2015. május 16.barátokkal járt itt
2015 május elején voltunk három kétágyas szobában (baráti házaspárokkal) helyettük is nyilatkozhatok Csak jókat mondhatunk a szállodáról. Elsőként amit kiemelnék a konyhájuk az pazar mind választékban ,mind minőségben. A wellnesst is dicsérni lehet. A szobák tiszták és modernek voltak bőven megfelel két személynek.
Kiváló 2015. január 29.üzleti partnerrel járt itt
Szuper hely, kedves, segítőkész a személyzet, tiszták és kényelmesek a szobák, nyugalmasnak tűnt a hely, noha egy vállalati programon voltam, így meglehetősen tele volt a szálloda. Hihetetlen az ételválaszték, még reggelire is mindenféle komoly kaját is lehetett választani, bár a vegetáriánusokra nem nagyon gondolnak (nem szóltam előre - lehet, hogy ha szóltam volna, készültek volna nagyobb vegetáriánus választékkal).
Kiváló 2015. január 4.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a barátainkkal együtt. Igazán elégedettek voltunk a szilveszteri programmal is. Fantasztikus volt a zenekar, szép a dekoráció. Finom ételek közül válogathattunk, sajnos a három nap alatt egyszer sem találtunk halat! Így aztán mivel vegetáriánus vagyok a salátákon kívül rántott sajtot, vagy túrós tésztát ehettem felváltva.
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
A fiunk születése óta (kb. 2 év 5 hónapja)most először töltöttünk a párommal kettesben egy egész hétvégét, amihez jobb helyszínt nem is választhattunk volna. Csak jót írhatok, a környék szép, rendezett, a szálloda tiszta, kényelmes, tágas, kellemesen berendezett, a személyzet udvarias, segítőkész, barátságos, a szolgáltatások színvonala tükrözi a 4 csillagot és teljesen rendben az ár-érték arány is.
2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Először azzal kezdem, ami nem tetszett, viszont a hibák korrigálásával mindez elkerülhető lesz :) . 1. A free wifi-s jelszó az igényesen lefóliázott papíron nem fedi a valóságot, mert "Nautis" van megadva, amivel többszöri próbálkozásomra sem engedett fel a rendszer. A férjem jött rá némi gondolkodás után, hogy a "Hotel Nautis" a megfelelő beléptetőkód a szerverre.
Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen
2483 GárdonyHoldfény sétány 9.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár