Vital Hotel Nautis Gárdony ★★★★

Vital Hotel Nautis Gárdony
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis Gárdony
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis Gárdony

Vital Hotel Nautis Gárdony bemutatkozása

2010 márciusában megnyílt a Velencei-tó legújabb wellness- és konferencia szállodája, a Vital Hotel Nautis, a tóval és környékével harmóniában épült a gárdonyi kikötő és a szabadstrand közvetlen szomszédságában. A szálloda 81 nemdohányzó szobával és 4 luxus lakosztállyal várja vendégeit, ahol a modern design kényelemmel és luxussal párosul.

A Vital Hotel Nautis legnépszerűbb csomagjai

Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon (min. 2 éj)
Nyár a tavon
07.05-08.16.
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti wellness (min. 2 éj)
Tóparti wellness
05.01-12.20.
Vital Hotel Nautis Gárdony - Egy hajónyi akció (1 éjtől)
Egy hajónyi akció (1 éjtől)
06.28-30.
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti pünkösdölés (min. 2 éj)
Tóparti pünkösdölés
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Vital Hotel Nautis Gárdony vélemények

Kiváló 2018. április 4.a párjával járt itt
Visszatérő vendég leszek, ezt már az első napon eldöntöttem.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen kedves személyzettel valaha találkozok!
Köszönet mindenkinek!
2018. január 27.a párjával járt itt
Rendkívül jól éreztük magunkat. A szilveszteri party kiválóan volt megrendezve,gyönyörű és elegáns volt a dekoráció, nagyszerű volt a zenekar. Negatívum, a vendég - "művészek", gyermekműsora, ami nem volt odaillő. A fürdő részleg rendkívül zajos és meleg volt, pihenésre alkalmatlan.
Kiváló 2017. október 10.a párjával járt itt
A Hőlégballon fesztiválra érkeztünk. Véletlenszerűen foglaltam ezen a helyen szállást. Nagyszerű volt. A kilátás csodálatos. A wellness rész is szuper volt. A kaja, na arról ne is beszéljünk. Olyan ételeket készítettek vacsira, hogy híztam egy kilót három nap alatt. Gusztusosan elkészítve különleges ételek nagy választéka. Szuper hely. Biztos hogy nyáron is elmegyünk ide.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. október 8.kollégákkal járt itt
A szálloda szép, a kilátás végre nem egy település, hanem a természet maga. A konyhájáról csak jót tudok mondani, mivel oda figyelnek a glutén és laktóz érzékenyekre is. A szobákban és a mellékhelységeben lévő nagyjából átlátszó üvegajtók egy konferencia szünetében nem a legpraktikusabbak.
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Még nem jártunk a Velencei-tó környékén, eddig a távolság a bővebb lehetőségek miatt a Balatont favorizáltuk. De idén megfogadtuk, hogy megnézzük és kipróbáljuk a Velencei tavat is. A szálloda nagyon szép, modern jól felszerelt a vacsora minden nap szuper volt, finom és mindig változatos, ami sajnos a reggelinél egy kicsit hiányzott.
Átlagos 2017. július 27.családjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt a családdal. Egy "olcsóbb " szállodából érkeztünk, de össze sem lehet hasonlítani a kettőt ! Apróságok pl. kis tubusos tusfurdo, testapolo, tisztasági csomag, dobozos papirzsepi (alapból nem hiányzik az embernek, mert mindent vittünk ) nem volt. Az olcsóbb szállodahoz képest ez furcsa volt, mert ott mindent bekészítettek.
Szörnyű 2017. június 21.gyerekekkel járt itt
Lehúzós banda! Ízetlen ételek! A Prosecco nevű italt nem ismerik! ! ! Piszkos terasz. Sötét/nyomasztó helységek. Kicsi wellness részleg. Beléptünk a szálloda előterébe és már azonnal érezhető volt a nyomasztó, sötét közeg! Bíztunk benne, hogy a szobánkba érve ez megváltozik, de lányunk szobájának ablaka egy kéményre nézett. . . . ! ! ! ! Szóval SOHA TÖBBET. A környék is lepukkant.
2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 4 napot töltöttünk Gárdonyban a Hotel Nautisban.
A szakács munkáját csak dicsérni lehet. A kiszolgáló személyzet kedves, tapintatos , előzékeny és segítőkész.
A medencék vize lehetett volna melegebb.
A tisztaság kifogástalan.
2016. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben helyezkedik el a hotel és maga az épület is csodás. Főleg a wellness része! ! ! Mivel 4 főre foglaltam és ebben két nagyobb gyerek volt benne, én a szobát egy kicsit szűkösnek találtam (főleg, hogy teljes árat fizettem a két gyereknek is), 2 főre pont elég. A személyzet nagyon barátságos, figyelmes, az ételek finomak és bőségesek.
Kiváló 2016. november 16.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttem itt párommal. Kibéreltük a privát wellnes helységet, ami nagyon romantikus volt. Ajánlom mindenkinek. A szoba szép, tágas és tiszta volt. A reggeli bőséges volt, és az étteremből csodás a kilátás a tóra. Máskor is szívesen visszamennénk.
Vital Hotel Nautis Gárdony a térképen
2483 GárdonyHoldfény sétány 9.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár