Erzsébet Szálloda Göd

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Erzsébet Szálloda Göd vélemények

Gyenge 2013. december 22.gyerekekkel járt itt
Ma érkeztem haza a családommal a szállodából. Nem javaslom senkinek. Nem a ködös, nyirkos idő miatt, amikor semmit sem lehet csinálni a környéken (gondolom, hogy nyáron más lehet a helyzet), hanem a szolgáltatások miatt. A külön épületben található welness mindössze egy fedett medencéből és egy szaunából állt.
2015. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk pár napot itt és nagyon kellemesen csalódtunk. Semmi luxus, ellenben teljesen megfizethető áron nagyon sok szolgáltatás. Csak a bowlingért kellett fizetni 1. 000 Ft/óra díjat, minden más benne volt az árban: szauna, uszoda, ping-pong, tenisz- és tollaspálya, biliárd, sportpálya labdákkal.
2014. december 4.gyerekekkel járt itt
Jó volt, bár akadtak apróbb kellemetlenségek. A függönyök közül kettő le volt szakadva, a kültéri lámpa egész éjjel bevilágított. Szóltunk érte, senki nem jött megjavítani, végül a párom igazította meg. Szemetet 5 nap alatt csak kérésre ürítettek. Tv csatorna választék gyér volt.
Erzsébet Szálloda Göd - Külső képErzsébet Szálloda Göd - SzobákErzsébet Szálloda Göd - WellnessErzsébet Szálloda Göd - KörnyékErzsébet Szálloda Göd - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. július 7.gyerekekkel járt itt
A nagycsaládos pályázat keretében töltöttünk 4 éjszakát 3 gyerekkel. Összesen 5-en voltunk, így három kétágyas szobát bocsátottak rendelkezésünkre. Ez volt az első nyaralásunk a gyerekek születése után, hogy külön szobát kaptak. Így kényelmesen elfértünk. A szálloda nagyon kint van. Mi vonattal érkeztünk, így elég körülményes volt az odajutás.
Kiváló 2014. december 15.gyerekekkel járt itt
Mi Erzsébet program keretében voltunk 2014. 07. 15-19-ig voltunk . Három gyerekekkel . A szobánkba az volt a jó hogy pont az erkélyes szobát kaptuk meg . Bár a nagy fáktól nem látthattuk a szép nagy hajókat de akkor is tökéletes volt minden . Nagyon jól éreztük magunkat jó volt a kiszolgálás az ételek kitnöek voltak .
Kiváló 2014. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Erzsébetprogram keretében töltöttünk 5 nap 4 éjszakát a szállodában. Csodálatos fás,parkosított területen fekszik,ahol a gyerekeket bátran el lehet engedni. Az ellátás kiváló,az ételek finomak,bőségesek,a kiszolgálás gyors,a személyzet segítőkész és barátságos.
Kiváló 2014. június 12.gyerekekkel járt itt
A Duna melletti kis szálloda az elvárásainkat messze túlszárnyalta! Állandó programokkal várt bennünket. Minden napra akadt valamilyen érdekes közösségi program. A pihenni vágyók sétálhattak a Duna parton,vagy a szálloda fáit csodálhatták. Az aktív pihenést választók pedig úszhattak a fedett medencében vagy az animátorok által összeállított gazdag programok közül választhattak.
Erzsébet Szálloda Göd - Wellness
Kiváló 2014. április 27.a párjával járt itt
2013 áprilisában jártunk itt. Pihenni jöttünk és ezt maximálisan megkaptuk egy csendes, barátságos szállodában. Kényelmes szobát kaptunk, megkaptunk mindent a kényelmünkhöz. A kiszolgálás kifogástalan volt az ételek pedig nagyon ízlettek.
Nagyon örültünk a szaunázás lehetőségnek is!
Nagyon szép 3 napot töltöttünk itt! KÖSZÖNJÜK!
Kiváló 2014. január 23.gyerekekkel járt itt
Az Erzsébet program keretében üdültem családommal a Kék Duna Erzsébet szállodában. A személyzet maximálisan a segítségünkre állt, az étkezés kiváló és bőséges volt. A szolgáltatásokkal teljes mértékben elégedettek voltunk. Minden nap úsztunk a szálloda fedett medencéjében, szaunáztunk a családdal.
Kiváló 2013. november 11.családjával járt itt
Csak a nővéremet kísértem el és az ő véleménye alapján értékeltem, na meg az én benyomásom is hasonló volt. Ha lehet én is szívesen "őszölnék" vagy nyaralnék , vagy "tavaszolnék" pár napot itt. A környezet csodálatos. Jó, hogy a Duna víz illata a kerthez elér. Az épületek külseje nyugalmat áraszt.