Dorkateo

Dorkateo adatlapja

Szeretem a közvetlenséget, ételekben a modernebb, ínyenc fogások, különösen a húsokhoz adott jó saláták és gyümölcsös köret fontos számomra.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Kultúraéhes
Regisztráció2015.08.11
Utoljára itt2016.04.03

Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Valószínűleg változott a hely vezetése, mert a korábbi rossz értékelések már nem állják meg a helyüket. A pincérek azonnal jönnek, nagyon kedvesek, ha hibáznak azonnal javítják, feltűnően udvariasak, kifejezetten lesték a kívánságainkat. És nagyon finomat ettünk!
2015. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk pár napot itt és nagyon kellemesen csalódtunk. Semmi luxus, ellenben teljesen megfizethető áron nagyon sok szolgáltatás. Csak a bowlingért kellett fizetni 1. 000 Ft/óra díjat, minden más benne volt az árban: szauna, uszoda, ping-pong, tenisz- és tollaspálya, biliárd, sportpálya labdákkal.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom pizzák, eredeti olasz alapanyagokból, helyben, kemencében sütve. Gyorsan készült. Van napi ajánlat is olcsóbban.
A lasagne viszont nem ízlett, sűrített paradicsom ízű és zsíros volt, amolyan magyaros ízléssel készült.
A mellette levő kisboltban otthonra is lehet vásárolni alapanyagokat.
És a tiramisu isteni!