harnas1207: Kávé és sör a kastélyban - Kastélykávézó Gödöllő

Kastélykávézó Gödöllő értékelése
5. helyezett a 33 gödöllői étterem közül

Kávé és sör a kastélyban

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
A kastélylátogatás során kihagyhatatlan programnak tűnt a kávézó. Első körben beültünk egy kávéra+sütire. A kiszolgáló lányok kedvesek voltak, a hely hangulata érdekes, a tisztaság kifogástalan. Plusz jó pont, hogy volt Csíki sör, ráadásul az ára sem volt olyan magas, mint általában a vendéglátó helyeken. Ezért is döntöttünk úgy, hogy a körlátogatás után beülünk még 1-2 italra a kávézóba. A második kör már kicsit kifogásolható volt. A kiszolgálók lassúak voltak, és feltűnően sokat flörtöltek egyes vendégekkel a kiszolgálás helyett. A kávézó a látogatási idő vége előtt bezárt. Ami még feltűnt, hogy a helyiség falai túl csupaszok, ami ront a hangulatán. Összességében azért én ajánlom mindenkinek.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat:
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni harnas1207 felhasználót?    Igen

2100 Gödöllô
Grassalkovich Kastély 5952 hrsz.

2019. szeptember 16.
Céges konferencián vettünk részt, melynek a végén a kastély ebédlőjében kaptunk egy 5 fogásos ebédet. Kerestem utólag a kastély honlapján az ételeket, de nem találtam semmi leírást róla. Annyi biztos, hogy nagyon pazar és különleges ételeket szolgáltak fel. Nagyon jó hangulata volt az ebédlőnek,...